KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

29 urodziny obchodzi Błażej Drobnik

29 urodziny obchodzi Błażej Drobnik

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

42 urodziny obchodzi Hubert Kolasiński

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 282, wczoraj: 160
ogółem: 1 019 836

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 37 12 1 0 62 - 6 +56
2.
herb
plus 13 32 10 2 1 34 - 9 +25
3.
herb
minus 13 29 9 2 2 55 - 11 +44
4.
herb
bz 13 25 8 1 4 30 - 22 +8
5.
herb
bz 13 21 6 3 4 31 - 23 +8
6.
herb
plus 13 21 6 3 4 37 - 32 +5
7.
herb
minus 13 21 6 3 4 32 - 32 0
8.
herb
plus 13 16 5 1 7 21 - 29 -8
9.
herb
minus 12 13 3 4 5 21 - 29 -8
10.
herb
bz 13 13 4 1 8 16 - 29 -13
11.
herb
bz 13 10 3 1 9 17 - 39 -22
12.
herb
plus 13 9 3 0 10 28 - 35 -7
13.
herb
minus 12 9 2 3 7 18 - 37 -19
14.
herb
bz 13 1 0 1 12 19 - 88 -69

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 42 - 3 +39
2.
herb
7 18 6 0 1 16 - 4 +12
3.
herb
7 17 5 2 0 37 - 6 +31
4.
herb
6 13 4 1 1 19 - 5 +14
5.
herb
6 13 4 1 1 24 - 14 +10
6.
herb
6 13 4 1 1 11 - 8 +3
7.
herb
6 10 3 1 2 16 - 12 +4
8.
herb
7 10 3 1 3 9 - 12 -3
9.
herb
8 9 3 0 5 13 - 21 -8
10.
herb
7 7 1 4 2 13 - 17 -4
11.
herb
6 6 2 0 4 9 - 16 -7
12.
herb
7 3 1 0 6 15 - 20 -5
13.
herb
5 2 0 2 3 7 - 16 -9
14.
herb
6 0 0 0 6 8 - 28 -20

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 19 6 1 0 20 - 3 +17
2.
herb
6 14 4 2 0 18 - 5 +13
3.
herb
6 12 4 0 2 18 - 5 +13
4.
herb
7 12 4 0 3 19 - 14 +5
5.
herb
7 11 3 2 2 16 - 20 -4
6.
herb
7 8 2 2 3 13 - 18 -5
7.
herb
7 8 2 2 3 12 - 18 -6
8.
herb
7 7 2 1 4 7 - 13 -6
9.
herb
7 7 2 1 4 11 - 21 -10
10.
herb
6 6 2 0 4 13 - 15 -2
11.
herb
5 6 2 0 3 8 - 12 -4
12.
herb
6 6 2 0 4 12 - 17 -5
13.
herb
5 1 0 1 4 4 - 18 -14
14.
herb
7 1 0 1 6 11 - 60 -49

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Stella LubońStella Luboń 13 37 12 1 0 62 - 6 +56
2. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 13 32 10 2 1 34 - 9 +25
3. Promień OpalenicaPromień Opalenica 13 29 9 2 2 55 - 11 +44
4. Huragan MichorzewoHuragan Michorzewo 13 25 8 1 4 30 - 22 +8
5. 1920 Mosina1920 Mosina 13 21 6 3 4 31 - 23 +8
6. Wicher StrzyżewoWicher Strzyżewo 13 21 6 3 4 37 - 32 +5
7. Luboński KSLuboński KS 13 21 6 3 4 32 - 32 0
8. Ogrol SielinkoOgrol Sielinko 13 16 5 1 7 21 - 29 -8
9. Obra ZbąszyńObra Zbąszyń 12 13 3 4 5 21 - 29 -8
10. Las PuszczykowoLas Puszczykowo 13 13 4 1 8 16 - 29 -13
11. Orzeł RostarzewoOrzeł Rostarzewo 13 10 3 1 9 17 - 39 -22
12. Pogrom LubońPogrom Luboń 13 9 3 0 10 28 - 35 -7
13. NAP Nowy TomyślNAP Nowy Tomyśl 12 9 2 3 7 18 - 37 -19
14. LZS WąsowoLZS Wąsowo 13 1 0 1 12 19 - 88 -69

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Promień OpalenicaPromień Opalenica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Stella LubońStella Luboń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. LZS WąsowoLZS Wąsowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Huragan MichorzewoHuragan Michorzewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Pogrom LubońPogrom Luboń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Ogrol SielinkoOgrol Sielinko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. 1920 Mosina1920 Mosina 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. NAP Nowy TomyślNAP Nowy Tomyśl 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Las PuszczykowoLas Puszczykowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Obra ZbąszyńObra Zbąszyń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Orzeł RostarzewoOrzeł Rostarzewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Wicher StrzyżewoWicher Strzyżewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Luboński KSLuboński KS 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Promień Opalenica XXX 4:1 - 0:0 - - - 7:13:02:1 - 18:0 - 3:3
2. Wicher Strzyżewo - XXX - 3:3 - - 5:2 - 4:14:3 - 6:2 - 2:3
3. Orzeł Rostarzewo0:61:4 XXX 1:4 - - 5:02:11:2 - - 2:1 - 1:3
4. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - - - XXX - 1:04:12:03:02:04:1 - 0:2 -
5. Obra Zbąszyń0:62:20:01:2 XXX - - 2:2 - - - 4:4 - 4:1
6. Las Puszczykowo0:21:23:1 - 2:0 XXX - - - - - - 0:73:4
7. NAP Nowy Tomyśl2:3 - - - - 1:1 XXX 2:2 - - 1:6 - 1:4 -
8. 1920 Mosina - 1:0 - - - 4:0 - XXX - - 5:06:11:22:2
9. Ogrol Sielinko - - - - 2:41:02:11:3 XXX 2:11:3 - 0:0 -
10. Pogrom Luboń - - 5:1 - 3:43:41:22:3 - XXX 0:4 - 1:2 -
11. Huragan Michorzewo2:12:22:1 - 2:03:1 - - - - XXX - 0:3 -
12. LZS Wąsowo - - - 0:6 - 0:12:3 - 0:74:62:5 XXX - -
13. Stella Luboń1:07:28:1 - 3:0 - - - - - - 18:0 XXX 5:0
14. Luboński KS - - - 0:3 - - 2:2 - 6:21:21:06:3 - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Huragan MichorzewoPromień Opalenica
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 1920 Mosina
Stella Luboń 3:0 Obra Zbąszyń
LZS Wąsowo 0:7 Ogrol Sielinko
Las Puszczykowo 3:1 Orzeł Rostarzewo
Luboński KS 1:2 Pogrom Luboń
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
Wicher Strzyżewo 5:2 NAP Nowy Tomyśl

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień - Canarinhos 2016
Ładowanie...

Kontakty