KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PROMIEŃ to jest potęga!!!
  • Aktualności:
  • 2020-01-03 Noworoczny mecz Promienia
  • 2018-08-17 Transfery
  • 2018-07-17 Przygotowania do nowego sezonu
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Granowo - Promień Opalenica 0:2
  • Orkan Konarzewo - Radwan Lubasz 1:1
  • Canarinhos Skórzewo - Błękitni Wronki 1:1
  • Spójnia Strykowo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:1
  • Sokół Duszniki - Suchary Suchy Las 3:2
  • Orkan Objezierze - LZS Wronczyn 8:1
  • NKS Niepruszewo - Sparta Szamotuły 3:1
  • Czarni Wróblewo - Złoci Złotkowo 1:0
  •        

Kalendarium

23

01-2020

czwartek

24

01-2020

piątek

25

01-2020

sobota

26

01-2020

niedziela

27

01-2020

pon.

28

01-2020

wtorek

29

01-2020

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Noworoczny mecz Promienia
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 674, wczoraj: 1255
ogółem: 1 323 879

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-15 Promień Opalenica 0:0 Orkan Konarzewo relacja ›
2019-08-15 Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze zobacz ›
2019-08-15 Sparta Szamotuły 2:0 Spójnia Strykowo zobacz ›
2019-08-15 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:5 Sokół Duszniki zobacz ›
2019-08-15 LZS Wronczyn 1:3 NKS Niepruszewo zobacz ›
2019-08-15 Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki zobacz ›
2019-08-15 Suchary Suchy Las 2:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
2019-08-15 Orzeł Granowo 0:5 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2019-08-18 Czarni Wróblewo 1:1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zobacz ›
2019-08-18 Sokół Duszniki 1:6 Sparta Szamotuły zobacz ›
2019-08-18 Orkan Konarzewo 2:0 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2019-08-18 Błękitni Wronki 3:0 Orzeł Granowo zobacz ›
2019-08-18 Złoci Złotkowo 3:3 Suchary Suchy Las zobacz ›
2019-08-18 NKS Niepruszewo 5:2 Radwan Lubasz zobacz ›
2019-08-18 Spójnia Strykowo 1:1 LZS Wronczyn zobacz ›
2019-09-04 Orkan Objezierze 2:0 Promień Opalenica relacja ›
2019-08-25 Promień Opalenica 2:1 NKS Niepruszewo relacja ›
2019-08-25 Sparta Szamotuły 6:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
2019-08-25 Orkan Objezierze 4:0 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2019-08-25 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:1 Złoci Złotkowo zobacz ›
2019-08-25 Suchary Suchy Las 6:7 Błękitni Wronki zobacz ›
2019-08-25 Radwan Lubasz 2:3 Spójnia Strykowo zobacz ›
2019-08-25 Orkan Konarzewo 2:5 Orzeł Granowo zobacz ›
2019-08-25 LZS Wronczyn 2:0 Sokół Duszniki zobacz ›
2019-08-31 NKS Niepruszewo 0:0 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2019-08-31 Błękitni Wronki 3:1 Orkan Konarzewo zobacz ›
2019-08-31 Sokół Duszniki 3:1 Radwan Lubasz zobacz ›
2019-08-31 Złoci Złotkowo 1:0 Sparta Szamotuły zobacz ›
2019-08-31 Orkan Objezierze 4:2 Orzeł Granowo zobacz ›
2019-08-31 Czarni Wróblewo 1:1 LZS Wronczyn zobacz ›
2019-08-31 Suchary Suchy Las 3:1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zobacz ›
2019-09-01 Spójnia Strykowo 2:2 Promień Opalenica relacja ›
2019-09-07 Promień Opalenica 2:1 Sokół Duszniki relacja ›
2019-09-07 Canarinhos Skórzewo 4:2 Spójnia Strykowo zobacz ›
2019-09-07 Sparta Szamotuły 4:0 Suchary Suchy Las zobacz ›
2019-09-07 LZS Wronczyn 1:2 Złoci Złotkowo zobacz ›
2019-09-07 Radwan Lubasz 2:2 Czarni Wróblewo zobacz ›
2019-09-07 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:1 Błękitni Wronki zobacz ›
2019-09-07 Orzeł Granowo 1:2 NKS Niepruszewo zobacz ›
2019-09-07 Orkan Objezierze 2:4 Orkan Konarzewo zobacz ›
2019-09-14 Czarni Wróblewo 2:1 Promień Opalenica relacja ›
2019-09-14 NKS Niepruszewo 3:0 Orkan Konarzewo zobacz ›
2019-09-14 Złoci Złotkowo 4:1 Radwan Lubasz zobacz ›
2019-09-14 Spójnia Strykowo 3:2 Orzeł Granowo zobacz ›
2019-09-14 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:2 Sparta Szamotuły zobacz ›
2019-09-14 Błękitni Wronki 0:1 Orkan Objezierze zobacz ›
2019-09-14 Suchary Suchy Las 3:3 LZS Wronczyn zobacz ›
2019-09-14 Sokół Duszniki 0:4 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2019-09-21 Promień Opalenica 1:2 Złoci Złotkowo relacja ›
2019-09-21 LZS Wronczyn 0:4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zobacz ›
2019-09-21 Radwan Lubasz 3:1 Suchary Suchy Las zobacz ›
2019-09-21 Orkan Konarzewo 1:1 Spójnia Strykowo zobacz ›
2019-09-21 Sparta Szamotuły 3:3 Błękitni Wronki zobacz ›
2019-09-21 Canarinhos Skórzewo 3:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
2019-09-21 Orkan Objezierze 1:1 NKS Niepruszewo zobacz ›
2019-09-21 Orzeł Granowo 1:1 Sokół Duszniki zobacz ›
2019-09-28 Suchary Suchy Las 2:3 Promień Opalenica relacja ›
2019-09-28 Spójnia Strykowo 1:2 Orkan Objezierze zobacz ›
2019-09-28 Złoci Złotkowo 1:3 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2019-09-28 Sparta Szamotuły 6:1 LZS Wronczyn zobacz ›
2019-09-28 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 8:0 Radwan Lubasz zobacz ›
2019-09-28 Sokół Duszniki 2:4 Orkan Konarzewo zobacz ›
2019-09-28 Błękitni Wronki 4:0 NKS Niepruszewo zobacz ›
2019-09-28 Czarni Wróblewo 3:3 Orzeł Granowo zobacz ›
Radwan Lubasz 3:3 Sparta Szamotuły zobacz ›
LZS Wronczyn 2:8 Błękitni Wronki zobacz ›
Orkan Konarzewo 3:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
Canarinhos Skórzewo 6:3 Suchary Suchy Las zobacz ›
NKS Niepruszewo 1:0 Spójnia Strykowo zobacz ›
Orkan Objezierze 3:4 Sokół Duszniki zobacz ›
Orzeł Granowo 2:1 Złoci Złotkowo zobacz ›
2019-10-05 Promień Opalenica 0:0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. relacja ›
10  2019-10-12 Sparta Szamotuły 4:1 Promień Opalenica relacja ›
10  2019-10-12 Złoci Złotkowo 4:1 Orkan Konarzewo zobacz ›
10  2019-10-12 LZS Wronczyn 1:2 Radwan Lubasz zobacz ›
10  2019-10-12 Sokół Duszniki 3:1 NKS Niepruszewo zobacz ›
10  2019-10-12 Suchary Suchy Las 4:0 Orzeł Granowo zobacz ›
10  2019-10-12 Błękitni Wronki 0:0 Spójnia Strykowo zobacz ›
10  2019-10-12 Czarni Wróblewo 2:4 Orkan Objezierze zobacz ›
10  2020-03-07 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Canarinhos Skórzewo 15:00
11  2019-10-19 Promień Opalenica 6:1 LZS Wronczyn relacja ›
11  2019-10-19 NKS Niepruszewo 3:2 Czarni Wróblewo zobacz ›
11  2019-10-19 Orkan Konarzewo 4:2 Suchary Suchy Las zobacz ›
11  2019-10-19 Spójnia Strykowo 1:1 Sokół Duszniki zobacz ›
11  2019-10-19 Orkan Objezierze 0:0 Złoci Złotkowo zobacz ›
11  2019-10-19 Radwan Lubasz 1:1 Błękitni Wronki zobacz ›
11  2019-10-19 Canarinhos Skórzewo 1:2 Sparta Szamotuły zobacz ›
11  2019-10-19 Orzeł Granowo 2:3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zobacz ›
12  2019-10-26 Radwan Lubasz 1:1 Promień Opalenica relacja ›
12  2019-10-26 Złoci Złotkowo 3:2 NKS Niepruszewo zobacz ›
12  2019-10-26 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:3 Orkan Konarzewo zobacz ›
12  2019-10-26 Suchary Suchy Las 4:2 Orkan Objezierze zobacz ›
12  2019-10-26 Błękitni Wronki 10:1 Sokół Duszniki zobacz ›
12  2019-10-26 Sparta Szamotuły 4:0 Orzeł Granowo zobacz ›
12  2019-10-26 LZS Wronczyn 3:4 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
12  2019-10-26 Czarni Wróblewo 1:0 Spójnia Strykowo zobacz ›
13  2019-11-02 Promień Opalenica 1:3 Błękitni Wronki relacja ›
13  2019-11-02 NKS Niepruszewo 4:2 Suchary Suchy Las zobacz ›
13  2019-11-02 Orkan Objezierze 1:1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zobacz ›
13  2019-11-02 Canarinhos Skórzewo 3:3 Radwan Lubasz zobacz ›
13  2019-11-02 Orkan Konarzewo 1:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
13  2019-11-02 Sokół Duszniki 1:3 Czarni Wróblewo zobacz ›
13  2019-11-02 Spójnia Strykowo 2:0 Złoci Złotkowo zobacz ›
13  2019-11-02 Orzeł Granowo 5:1 LZS Wronczyn zobacz ›
14  2019-11-09 Promień Opalenica 4:1 Canarinhos Skórzewo relacja ›
14  2019-11-09 Suchary Suchy Las 6:2 Spójnia Strykowo zobacz ›
14  2019-11-09 Złoci Złotkowo 3:6 Sokół Duszniki zobacz ›
14  2019-11-09 Radwan Lubasz 1:3 Orzeł Granowo zobacz ›
14  2019-11-09 Sparta Szamotuły 2:0 Orkan Objezierze zobacz ›
14  2019-11-09 LZS Wronczyn 0:5 Orkan Konarzewo zobacz ›
14  2019-11-09 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:0 NKS Niepruszewo zobacz ›
14  2019-11-09 Błękitni Wronki 5:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
15  2019-11-17 Orzeł Granowo 0:2 Promień Opalenica relacja ›
15  2019-11-17 Orkan Konarzewo 1:1 Radwan Lubasz zobacz ›
15  2019-11-17 Canarinhos Skórzewo 1:1 Błękitni Wronki zobacz ›
15  2019-11-17 Spójnia Strykowo 0:1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zobacz ›
15  2019-11-17 Sokół Duszniki 3:2 Suchary Suchy Las zobacz ›
15  2019-11-17 Orkan Objezierze 8:1 LZS Wronczyn zobacz ›
15  2019-11-17 NKS Niepruszewo 3:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
15  2019-11-17 Czarni Wróblewo 1:0 Złoci Złotkowo zobacz ›
16  2020-03-14 Orkan Konarzewo Promień Opalenica 15:00
16  2020-03-14 Orkan Objezierze Radwan Lubasz 17:00
16  2020-03-14 Spójnia Strykowo Sparta Szamotuły 17:00
16  2020-03-14 Sokół Duszniki Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
16  2020-03-14 NKS Niepruszewo LZS Wronczyn 17:00
16  2020-03-14 Błękitni Wronki Złoci Złotkowo 17:00
16  2020-03-14 Czarni Wróblewo Suchary Suchy Las 17:00
16  2020-03-14 Canarinhos Skórzewo Orzeł Granowo 17:00
17  2020-03-21 Promień Opalenica Orkan Objezierze 18:00
17  2020-03-21 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Czarni Wróblewo 17:00
17  2020-03-21 Sparta Szamotuły Sokół Duszniki 17:00
17  2020-03-21 Canarinhos Skórzewo Orkan Konarzewo 17:00
17  2020-03-21 Orzeł Granowo Błękitni Wronki 17:00
17  2020-03-21 Suchary Suchy Las Złoci Złotkowo 17:00
17  2020-03-21 Radwan Lubasz NKS Niepruszewo 17:00
17  2020-03-21 LZS Wronczyn Spójnia Strykowo 17:00
18  2020-03-28 NKS Niepruszewo Promień Opalenica 17:30
18  2020-03-28 Czarni Wróblewo Sparta Szamotuły 17:00
18  2020-03-28 Canarinhos Skórzewo Orkan Objezierze 17:00
18  2020-03-28 Złoci Złotkowo Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
18  2020-03-28 Błękitni Wronki Suchary Suchy Las 17:00
18  2020-03-28 Spójnia Strykowo Radwan Lubasz 17:00
18  2020-03-28 Orzeł Granowo Orkan Konarzewo 17:00
18  2020-03-28 Sokół Duszniki LZS Wronczyn 17:00
19  2020-04-04 Promień Opalenica Spójnia Strykowo 17:30
19  2020-04-04 Canarinhos Skórzewo NKS Niepruszewo 17:00
19  2020-04-04 Orkan Konarzewo Błękitni Wronki 17:00
19  2020-04-04 Radwan Lubasz Sokół Duszniki 17:00
19  2020-04-04 Sparta Szamotuły Złoci Złotkowo 17:00
19  2020-04-04 Orzeł Granowo Orkan Objezierze 17:00
19  2020-04-04 LZS Wronczyn Czarni Wróblewo 17:00
19  2020-04-04 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Suchary Suchy Las 17:00
20  2020-04-11 Sokół Duszniki Promień Opalenica 16:00
20  2020-04-11 Spójnia Strykowo Canarinhos Skórzewo 17:00
20  2020-04-11 Suchary Suchy Las Sparta Szamotuły 17:00
20  2020-04-11 Złoci Złotkowo LZS Wronczyn 17:00
20  2020-04-11 Czarni Wróblewo Radwan Lubasz 17:00
20  2020-04-11 Błękitni Wronki Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
20  2020-04-11 NKS Niepruszewo Orzeł Granowo 17:00
20  2020-04-11 Orkan Konarzewo Orkan Objezierze 17:00
21  2020-04-18 Promień Opalenica Czarni Wróblewo 15:00
21  2020-04-18 Orkan Konarzewo NKS Niepruszewo 17:00
21  2020-04-18 Radwan Lubasz Złoci Złotkowo 17:00
21  2020-04-18 Orzeł Granowo Spójnia Strykowo 17:00
21  2020-04-18 Sparta Szamotuły Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
21  2020-04-18 Orkan Objezierze Błękitni Wronki 17:00
21  2020-04-18 LZS Wronczyn Suchary Suchy Las 17:00
21  2020-04-18 Canarinhos Skórzewo Sokół Duszniki 17:00
22  2020-04-25 Złoci Złotkowo Promień Opalenica 16:00
22  2020-04-25 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. LZS Wronczyn 17:00
22  2020-04-25 Suchary Suchy Las Radwan Lubasz 17:00
22  2020-04-25 Spójnia Strykowo Orkan Konarzewo 17:00
22  2020-04-25 Błękitni Wronki Sparta Szamotuły 17:00
22  2020-04-25 Czarni Wróblewo Canarinhos Skórzewo 17:00
22  2020-04-25 NKS Niepruszewo Orkan Objezierze 17:00
22  2020-04-25 Sokół Duszniki Orzeł Granowo 17:00
23  2020-05-02 Promień Opalenica Suchary Suchy Las 12:00
23  2020-05-02 Orkan Objezierze Spójnia Strykowo 17:00
23  2020-05-02 Canarinhos Skórzewo Złoci Złotkowo 17:00
23  2020-05-02 LZS Wronczyn Sparta Szamotuły 17:00
23  2020-05-02 Radwan Lubasz Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
23  2020-05-02 Orkan Konarzewo Sokół Duszniki 17:00
23  2020-05-02 NKS Niepruszewo Błękitni Wronki 17:00
23  2020-05-02 Orzeł Granowo Czarni Wróblewo 17:00
24  2020-05-09 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Promień Opalenica 16:00
24  2020-05-09 Sparta Szamotuły Radwan Lubasz 17:00
24  2020-05-09 Błękitni Wronki LZS Wronczyn 17:00
24  2020-05-09 Czarni Wróblewo Orkan Konarzewo 17:00
24  2020-05-09 Suchary Suchy Las Canarinhos Skórzewo 17:00
24  2020-05-09 Spójnia Strykowo NKS Niepruszewo 17:00
24  2020-05-09 Sokół Duszniki Orkan Objezierze 17:00
24  2020-05-09 Złoci Złotkowo Orzeł Granowo 17:00
25  2020-05-16 Promień Opalenica Sparta Szamotuły 16:00
25  2020-05-16 Orkan Konarzewo Złoci Złotkowo 17:00
25  2020-05-16 Radwan Lubasz LZS Wronczyn 17:00
25  2020-05-16 Canarinhos Skórzewo Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 15:00
25  2020-05-16 NKS Niepruszewo Sokół Duszniki 17:00
25  2020-05-16 Orzeł Granowo Suchary Suchy Las 17:00
25  2020-05-16 Spójnia Strykowo Błękitni Wronki 17:00
25  2020-05-16 Orkan Objezierze Czarni Wróblewo 17:00
26  2020-05-23 LZS Wronczyn Promień Opalenica 16:00
26  2020-05-23 Czarni Wróblewo NKS Niepruszewo 17:00
26  2020-05-23 Suchary Suchy Las Orkan Konarzewo 17:00
26  2020-05-23 Sokół Duszniki Spójnia Strykowo 17:00
26  2020-05-23 Złoci Złotkowo Orkan Objezierze 17:00
26  2020-05-23 Błękitni Wronki Radwan Lubasz 17:00
26  2020-05-23 Sparta Szamotuły Canarinhos Skórzewo 17:00
26  2020-05-23 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Orzeł Granowo 17:00
27  2020-05-30 Promień Opalenica Radwan Lubasz 16:00
27  2020-05-30 NKS Niepruszewo Złoci Złotkowo 17:00
27  2020-05-30 Orkan Konarzewo Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
27  2020-05-30 Orkan Objezierze Suchary Suchy Las 17:00
27  2020-05-30 Sokół Duszniki Błękitni Wronki 17:00
27  2020-05-30 Orzeł Granowo Sparta Szamotuły 17:00
27  2020-05-30 Canarinhos Skórzewo LZS Wronczyn 17:00
27  2020-05-30 Spójnia Strykowo Czarni Wróblewo 17:00
28  2020-06-06 Błękitni Wronki Promień Opalenica 14:00
28  2020-06-06 Suchary Suchy Las NKS Niepruszewo 17:00
28  2020-06-06 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Orkan Objezierze 17:00
28  2020-06-06 Radwan Lubasz Canarinhos Skórzewo 17:00
28  2020-06-06 Sparta Szamotuły Orkan Konarzewo 17:00
28  2020-06-06 Czarni Wróblewo Sokół Duszniki 17:00
28  2020-06-06 Złoci Złotkowo Spójnia Strykowo 17:00
28  2020-06-06 LZS Wronczyn Orzeł Granowo 17:00
29  2020-06-13 Canarinhos Skórzewo Promień Opalenica 16:00
29  2020-06-13 Spójnia Strykowo Suchary Suchy Las 17:00
29  2020-06-13 Sokół Duszniki Złoci Złotkowo 17:00
29  2020-06-13 Orzeł Granowo Radwan Lubasz 17:00
29  2020-06-13 Orkan Objezierze Sparta Szamotuły 17:00
29  2020-06-13 Orkan Konarzewo LZS Wronczyn 17:00
29  2020-06-13 NKS Niepruszewo Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 17:00
29  2020-06-13 Czarni Wróblewo Błękitni Wronki 17:00
30  2020-06-20 Promień Opalenica Orzeł Granowo 14:00
30  2020-06-20 Radwan Lubasz Orkan Konarzewo 17:00
30  2020-06-20 Błękitni Wronki Canarinhos Skórzewo 17:00
30  2020-06-20 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Spójnia Strykowo 17:00
30  2020-06-20 Suchary Suchy Las Sokół Duszniki 17:00
30  2020-06-20 LZS Wronczyn Orkan Objezierze 17:00
30  2020-06-20 Sparta Szamotuły NKS Niepruszewo 17:00
30  2020-06-20 Złoci Złotkowo Czarni Wróblewo 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2019-08-11 Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica relacja ›

Najbliższe spotkanie

Orkan KonarzewoPromień Opalenica
Orkan Konarzewo   Promień Opalenica
2020-03-14, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orzeł GranowoPromień Opalenica
Orzeł Granowo 0:2 Promień Opalenica
2019-11-17, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Orzeł Granowo 0:2 Promień Opalenica
Orkan Konarzewo 1:1 Radwan Lubasz
Canarinhos Skórzewo 1:1 Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo 0:1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki 3:2 Suchary Suchy Las
Orkan Objezierze 8:1 LZS Wronczyn
NKS Niepruszewo 3:1 Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo 1:0 Złoci Złotkowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Orkan Konarzewo - Promień Opalenica
Orkan Objezierze - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - Sparta Szamotuły
Sokół Duszniki - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
NKS Niepruszewo - LZS Wronczyn
Błękitni Wronki - Złoci Złotkowo
Czarni Wróblewo - Suchary Suchy Las
Canarinhos Skórzewo - Orzeł Granowo

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

NAP Polonia - Promień 2016
Ładowanie...

Kontakty