KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2019

czwartek

18

10-2019

piątek

19

10-2019

sobota

Promień Opalenica - LZS Wronczyn - 16:00

20

10-2019

niedziela

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 295, wczoraj: 410
ogółem: 1 238 591

statystyki szczegółowe

Aktualności

II kolejka B klasy

  • autor: Stalinstreet, 2011-09-04 17:04

Dziś Promień Opalenica o godz 10:00 rozegrał mecz wyjazdowy  II kolejki poznańskiej B klasy z drużyną KS BOLA 06 Poznań.Niestety nie mamy dobrych wieści dla wszystkich sympatyków i kibiców Promienia.Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 4:2

Skład i strzelcy:

Bramki dla Boli 06:Długosz, M.Wieczorek(sam), Ilkowski, Ślatała.

Bramki dla Promienia :K.Paryzek

Skład:

Artur Zimny, Sławomir Kasperski, Michał Wieczorek (46min Błażej Drobnik ), Grzegorz Piątek, Mariusz Wieczorek, Maciej Kleczewski, Dawid Hermeła, Adrian Matuszak (46min Krystian Brembor ) , Michał Patan (46min Marek Knobloch ), Krzysztof Paryzek, Adrian Pik.


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [634]
 

autor: plomien01 2011-09-05 08:29:57

Profil plomien01 w Futbolowo Jaki wynik orlików: SOKÓŁ Rakoniewice - PROMIEŃ Opalenica


autor: ~okon_sapowice 2011-09-05 14:21:57

avatar kto strzelił gole. prosze o imię i nazwisko do klasyfikacji na stronie Okonia najlepiej w komentarzu. Dziękuję


autor: ~u21 2011-09-09 19:48:27

avatar Jaki wynik orlików: MKS Patria Buk - - KS Promień Opalenica


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wronczyn
Promień Opalenica   LZS Wronczyn
2019-10-19, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Inter Zdrój - Promień 2016
Ładowanie...

Kontakty