KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

10-2019

środa

24

10-2019

czwartek

25

10-2019

piątek

26

10-2019

sobota

Radwan Lubasz - Promień Opalenica - 16:00

27

10-2019

niedziela

30 urodziny obchodzi Adrian Matuszak

28

10-2019

pon.

29

10-2019

wtorek

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 115, wczoraj: 496
ogółem: 1 241 549

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porazka z liderem

  • autor: Stalinstreet, 2011-09-11 14:15

Wczoraj Promień Opalenica rozegrał mecz III kolejki B klasy.Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół 1 FC Przeźmierowo.Niestety mecz zakończył się porażką Promienia 1:3( 0:1)

Skład:

Artur Zimny- Sławomir Kasperski, Michał Wieczorek, Hubert Kolasiński, Emil Kotlarski(46min Damian Kosicki), Bartosz Remplewicz, Mariusz Wieczorek (71min Błażej Drobnik), Maciej Kleczewski, Dawid Hermeła (46min Adrian Matuszak), Krzysztof Paryzek, Adrian Pik (46min Michał Patan).

Bramka: M.Kleczewski


  • Komentarzy [5]
  • czytano: [842]
 

autor: ~a 2011-09-16 18:43:46

avatar a gdzie jesrnt galeria


autor: ~anonim 2011-09-18 21:34:20

avatar Tornado-Promień 2:2


autor: ~anonim 2011-09-21 00:31:12

avatar sparing: promien-fc wojnowice 8-6


autor: ~czytaj to: 2011-09-22 21:31:37

avatar www.nasztydzien.pl/2011/09/21/pilka-nozn a-wywiad-z-prezesem-promienia-opalenica/


autor: ~anonim 2011-10-09 18:03:27

avatar Promień prowadził 2:0 z Huraganem Michorzewo ostatecznie przegrał 2:3


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Radwan LubaszPromień Opalenica
Radwan Lubasz   Promień Opalenica
2019-10-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Wicher Strzyżewo - Promień 2015
Ładowanie...

Kontakty