KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

19

10-2019

sobota

Promień Opalenica - LZS Wronczyn - 16:00

20

10-2019

niedziela

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

24

10-2019

czwartek

25

10-2019

piątek

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 84, wczoraj: 638
ogółem: 1 239 598

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki XI Turnieju Piłkarskiego

  • autor: Vector, 2013-02-11 21:02

Promień na czwartym miejscu.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-4220441.jpg nowa-galeria-4220445.jpg nowa-galeria-4220450.jpg

 

 

 

 

Wyniki Poszczególnych spotkań:

Dąb Bolewice - Dyskobolia Grodzisk 2-5
 
Mawit Lwówek - Sokół Pniewy 10-1
 
Promień - Dyskobolia Grodzisk 1-5
bramka:
Piechota Piotr
 
Dąb Bolewice - Mawit Lwówek 5-11
 
Promień - Sokół Pniewy 3-6
bramki:
Hermeła Dawid-2
Piechota Piotr
 
Dyskobolia Grodzisk - Mawit Lwówek 2-7
 
Dąb Bolewice - Sokół Pniewy 3-7
 
Promień - Mawit Lwówek 4-8
bramki:
Paryzek Krzysztof-2
Patan Michał
Pik Adrian
 
Sokół Pniewy- Dyskobolia Grodzisk 1-3
 
Promień- Dąb Bolewice 9-3
bramki:
Jarmużek Mikołaj-3
Pik Adrian-2
Paryzek Krzysztof-2
Patan Michał
Hermeła Dawid
 
Tabela końcowa:
 
1. Mawit
2. Dyskobolia
3. Sokół
4. Promień
5. Dąb

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [646]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wronczyn
Promień Opalenica   LZS Wronczyn
2019-10-19, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Halowy Turniej Piłki Nożnej w Opalenicy 30.01.2011
Ładowanie...

Kontakty