TS 05 Nowy Tomyśl- Promień 4:3

Film

TS 05- Promien 14.04.2013

W piękny wiosenny dzień spotkały się dwie ekipy które walczą o awans do A-klasy.

Nie zdążyli kibice dobrze zająć miejsc, kiedy wynik spotkania został otwarty. Brak krycia spowodował, że to drużyna TS mogła się cieszyć ze zdobytej bramki.

Optyczną przewagę posiadała ekipa z Opalenicy. Zresztą tak było przez cały mecz. Niestety nie ma w piłce nożnej dodatkowych punktów za posiadanie piłki.

Około 20 minuty szybki wyprowadzony kontratak skończył się dla nowotomyskiego zawodnika czerwoną kartką. Rempel, który wychodził na czystą pozycję został bezpardonowo wycięty. Decyzja sędziego mogła być tylko jedna.

Po koszmarnych, indywidualnych błędach naszych obrońców pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1

Kiedy wydawało się, że limit "baboli" został wyczerpany na całą rundę, na początku drugiej połowy gracz TS-u ograł z dziecinną łatwością dwóch zawodników bloku defensywnego oraz bramkarza. Warto wspomnieć że był to drugi raz kiedy gracze Tomyśla przekroczyli własną połowę.

Promień cały czas atakował, niestety skuteczność naszych napadziorów nie była tego dnia najlepsza.

Nie wykorzystaliśmy kilku wybornych okazji do zdobycia bramki.

W okolicach 70 minuty kolejny gracz TS-u został wyrzucony z boiska. Piłkarz zapomniał, że nie może opuszczać boiska bez zgody sędziego stąd druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

Opaleniczanie nie potrafili wykorzystać przewagi dwóch graczy.  Nadzieję na zmianę wyniku dały dwie bramki.

Niestety na wywiezienie jednego punktu z Nowego Tomyśla zabrakło czasu.