KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

08-2019

sobota

18

08-2019

niedziela

19

08-2019

pon.

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 713, wczoraj: 639
ogółem: 1 204 378

statystyki szczegółowe

Aktualności

XII Halowy Turniej im. Andrzeja Mroczoszka

  • autor: Hermanix, 2014-02-24 18:06

Zwycięstwo gospodarzy

Galeria zdjęć


nowa-galeria-5331529.jpg nowa-galeria-5331530.jpg nowa-galeria-5331531.jpg

W niedzielę 16 lutego w Opalenickiej hali Osir odbył się już po raz dwunasty coroczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Klubowych im. Andrzeja Mroczoszka.

W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn:

Avia Kamionki,
KS Sarbia,
Sokół Pniewy
Promień Opalenica
Promień Opalenica Juniorzy
Promień Opalenica II

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.
Wyniki spotkań:

Runda I
Promień Opalenica Juniorzy – Sokół Pniewy 2 : 1
Promień Opalenica I – KS Sarbia 1 : 2 (B. Remplewicz)
Promień Opalenica II – Avia Kamionki 3 : 0 (A. Pik, M.Patan, D. Hermeła)

 

Runda II
Promień Opalenica Juniorzy – Promień Opalenica I 3 : 1 (B. Remplewicz)
Promień Opalenica II – Sokół Pniewy 2 : 1 (J. Matuszczak, F. Kałek)
Avia Kamionki – KS Sarbia 1 : 0

 

Runda III
Promień Opalenica Juniorzy – Promień Opalenica II 0 : 0
Avia Kamionkim – Promień Opalenica I 2 : 3 (H. Kolasiński, K. Paryzek, S. Kasperski)
KS Sarbia – Sokół Pniewy 0 : 1

 

Runda IV
Promień Opalenica Juniorzy – Avia Kamionki 1 : 2
KS Sarbia – Promień Opalenica II 1 : 1 (F. Kałek)
Sokół Pniewy – Promień Opalenica I 4 : 1 (T. Cichy)

 

Runda V
Promień Opalenica Juniorzy – KS Sarbia 3 : 1
Sokół Pniewy – Avia Kamionki 3 : 2
Promień Opalenica IPromień Opalenica II 2 : 3 (P. Piechota, B. Remplewicz - E. Kotlarski, D. Hermeła, F. Kałek)

 

Klasyfikacja końcowa:
1m Promień Opalenica II,
2m Promień Opalenica Juniorzy,
3m Sokół Pniewy,
4m Avia Kamionki,
5m KS Sarbia,
6m Promień Opalenica I

 

Zwycięski zespół KS Promień Opalenica II wystąpił w składzie: Błażej Drobnik, Jędrzej Matuszczak, Michał Patan, Maciej Drzymała, Dawid Hermeła, Filip Kałek, Adrian Pik, Mikołaj Jarmużek, Emil Kotlarski.

Drużyna Promień Opalenica I wystąpiła w składzie: Bartosz Remplewicz, Tomasz Cichy, Sławomir Jankowski, Sławomir Kasperski, Hubert Kolasiński, Krzysztof Paryzek, Piotr Piechota, Artur Zimny.

Najlepszym Bramkarzem został Mikołaj Jarmużek (Promień Opalenica II), Najlepszym Zawodnikiem Damian Brembor (Promień Opalenica Juniorzy) a Najlepszym Strzelcem Dawid Kuczyński (Sokół Pniewy), zdobywca 5 bramek.
 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczył Prezes Klubu Sportowego Promień Opalenica – Marek Chwalisz.

 

Źródło zdjęć: Osir Opalenica


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [849]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaNKS Niepruszewo
Promień Opalenica   NKS Niepruszewo
2019-08-25, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień - TSG Kamieniec 2016
Ładowanie...

Kontakty