KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 765, wczoraj: 437
ogółem: 1 034 895

statystyki szczegółowe

Aktualności

XII Halowy Turniej im. Andrzeja Mroczoszka

  • autor: Hermanix, 2014-02-24 18:06

Zwycięstwo gospodarzy

Galeria zdjęć


nowa-galeria-5331529.jpg nowa-galeria-5331530.jpg nowa-galeria-5331531.jpg

W niedzielę 16 lutego w Opalenickiej hali Osir odbył się już po raz dwunasty coroczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Klubowych im. Andrzeja Mroczoszka.

W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn:

Avia Kamionki,
KS Sarbia,
Sokół Pniewy
Promień Opalenica
Promień Opalenica Juniorzy
Promień Opalenica II

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.
Wyniki spotkań:

Runda I
Promień Opalenica Juniorzy – Sokół Pniewy 2 : 1
Promień Opalenica I – KS Sarbia 1 : 2 (B. Remplewicz)
Promień Opalenica II – Avia Kamionki 3 : 0 (A. Pik, M.Patan, D. Hermeła)

 

Runda II
Promień Opalenica Juniorzy – Promień Opalenica I 3 : 1 (B. Remplewicz)
Promień Opalenica II – Sokół Pniewy 2 : 1 (J. Matuszczak, F. Kałek)
Avia Kamionki – KS Sarbia 1 : 0

 

Runda III
Promień Opalenica Juniorzy – Promień Opalenica II 0 : 0
Avia Kamionkim – Promień Opalenica I 2 : 3 (H. Kolasiński, K. Paryzek, S. Kasperski)
KS Sarbia – Sokół Pniewy 0 : 1

 

Runda IV
Promień Opalenica Juniorzy – Avia Kamionki 1 : 2
KS Sarbia – Promień Opalenica II 1 : 1 (F. Kałek)
Sokół Pniewy – Promień Opalenica I 4 : 1 (T. Cichy)

 

Runda V
Promień Opalenica Juniorzy – KS Sarbia 3 : 1
Sokół Pniewy – Avia Kamionki 3 : 2
Promień Opalenica IPromień Opalenica II 2 : 3 (P. Piechota, B. Remplewicz - E. Kotlarski, D. Hermeła, F. Kałek)

 

Klasyfikacja końcowa:
1m Promień Opalenica II,
2m Promień Opalenica Juniorzy,
3m Sokół Pniewy,
4m Avia Kamionki,
5m KS Sarbia,
6m Promień Opalenica I

 

Zwycięski zespół KS Promień Opalenica II wystąpił w składzie: Błażej Drobnik, Jędrzej Matuszczak, Michał Patan, Maciej Drzymała, Dawid Hermeła, Filip Kałek, Adrian Pik, Mikołaj Jarmużek, Emil Kotlarski.

Drużyna Promień Opalenica I wystąpiła w składzie: Bartosz Remplewicz, Tomasz Cichy, Sławomir Jankowski, Sławomir Kasperski, Hubert Kolasiński, Krzysztof Paryzek, Piotr Piechota, Artur Zimny.

Najlepszym Bramkarzem został Mikołaj Jarmużek (Promień Opalenica II), Najlepszym Zawodnikiem Damian Brembor (Promień Opalenica Juniorzy) a Najlepszym Strzelcem Dawid Kuczyński (Sokół Pniewy), zdobywca 5 bramek.
 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczył Prezes Klubu Sportowego Promień Opalenica – Marek Chwalisz.

 

Źródło zdjęć: Osir Opalenica


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [803]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Huragan MichorzewoPromień Opalenica
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 1920 Mosina
Stella Luboń 3:0 Obra Zbąszyń
LZS Wąsowo 0:7 Ogrol Sielinko
Las Puszczykowo 3:1 Orzeł Rostarzewo
Luboński KS 1:2 Pogrom Luboń
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
Wicher Strzyżewo 5:2 NAP Nowy Tomyśl

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień - Buk 2016
Ładowanie...

Kontakty