KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

18

08-2019

niedziela

19

08-2019

pon.

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 273, wczoraj: 1068
ogółem: 1 205 006

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki Turnieju Im. ANDRZEJA MROCZOSZKA

  • autor: PromienOpalenica, 2015-02-24 12:11

Promień II  miejsce 3,

Promień I  miejsce 5.

 

W niedzielę 22.02.2015r. odbył się XIII Halowy Turniej Piłkarski im. Andrzeja Mroczoszka. Po zaciętych pojedynkach zwyciężyła drużyna TS Gminy Kamieniec.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. TS Gminy Kamieniec

2. TPS Winogrady

3. Promień II Opalenica

4. Borusja Boruja Kościelna

5. Promień I Opalenica

6. Sokół Pniewy

7. Rokita Rokietnica

 

MVP Turnieju: Tomasz Gawron (TS Gminy Kamieniec)

Najskuteczniejszy strzelec: Mateusz Frąckowiak (TPS Winogrady) 8 bramek

Najlepszy bramkarz: Eryk Ławniczak (Promień II Opalenica)

 

Składy:

Promień I Opalenica: Tomasz Ambroszko- Dawid Sapor, Adrian Matuszak, Jędrzej Matuszczak, Kuba Domagalski, Dawid Kowala, Michał Sikorski, Kacper Kurek, Jasiu Zimny.

Promień II Opalenica: Eryk Ławniczak- Emil Kotlarski, Tomasz Cichy, Piotr Piechota, Filip Kałek, Sławomir Kasperski, Bartosz Remplewicz, Krzysztof Paryzek.

 

Podziękowania dla UM w Opalenicy i OSIR w Opalenicy.

 

 

foto UM Opalenica


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [550]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaNKS Niepruszewo
Promień Opalenica   NKS Niepruszewo
2019-08-25, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień- TS 05 Nowy Tomyśl
Ładowanie...

Kontakty