Aktualności

Koniec pucharowej przygody

• autor: PromienOpalenica, 2015-09-10 22:05

Canarinhos Skórzewo - Promień Opalenica 3-1

W środę 9 września udaliśmy się na mecz 2 rundy Pucharu Polski do Skórzewa. Środek tygodnia, godzina 17.00 to nie najlepszy termin na rozgrywanie spotkań. Dlatego na wyjazd wybraliśmy się w mocno okrojonym składzie, pojechało tylko 13 osób, z czego dopiero na 2 połowę dojechał ostatni zawodnik. Nieobecnego tego dnia trenera Tulisia zastępował Dziekan. Ze względu na poganianie panów sędziów nasza rozgrzewka trwała rekordowo krótko. Pierwsza połowa to częste ataki gospodarzy, zwieńczone dwoma bramkami. Bardzo rzadko udawało się nam przedostać na pole karne Canarinhos. Po jednej z akcji Horhe mógł wyłożyć piękną piłkę Parysowi, jednak jego dośrodkowanie przerwał obrońca Canarinhos. Druga połowa to zdecydowana poprawa naszej gry. W 73 minucie meczu niezawodny Parys zdobywa kontaktową bramkę uderzeniem obok bezradnego bramkarza. Nasza radość niestety trwała krótko,  bo po minucie gry tracimy trzecią bramkę. Widać było brak Grzecha, który  po jednym z ostrych stać z rywalem musiał opuścić boisko w 61 minucie. Pod koniec spotkania stuprocentową okazję marnuje jeszcze Parys. Ostatecznie przegrywany 3-1. Ogólnie mecz mógł się podobać, a gospodarze wygrali zasłużenie. Bardzo dobrze spisywał się nasz bramkarz,  jak na ilość akcji gospodarzy broniąc fenomenalnie. Dobrą zmianę dał też nasz grający kierownik Drobal. Na uwagę zasługuje również sytuacja z końcówki pierwszej części spotkania. Mianowicie w 39 minucie pan sędzia, ku zdziwieniu wszystkim osobom na stadionie odgwizdał koniec pierwszej połowy…  NAWET W 21 WIEKU PIŁKA NOŻNA NADAL LUBI ZASKAKIWAĆsmiley

Bramka: Parys