KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

Trening 18.45

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

Promień Opalenica - LZS Wąsowo - 15:30

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 344
ogółem: 1 009 475

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz rundy wiosennej

  • autor: PromienOpalenica, 2016-01-24 19:44

WZPN podał dokładny terminarz na drugą część sezonu

Kolejka: 14

  HURAGAN Łomnica  -  ZENIT Wytomyśl 2016-03-26 16:00    
  INTER Zdrój  -  PATRIA Buk 2016-03-26 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  TS GMINY Kamieniec 2016-03-26 16:00    
  LZS Wronczyn  -  TĘCZA Skrzynki 2016-03-26 16:00    
  OGROL SIELINKO  -  WICHER Strzyżewo 2016-03-26 16:00    
  SKRA Otusz  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-03-26 16:00    
  ORZEŁ Granowo  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-03-26 16:00    


 

Kolejka: 15

  ORZEŁ Granowo  -  HURAGAN Łomnica 2016-04-03 15:00    
  SKRA Otusz  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-04-02 17:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  OGROL SIELINKO 2016-04-02 16:00    
  WICHER Strzyżewo  -  LZS Wronczyn 2016-04-02 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  Canarinhos Skórzewo 2016-04-02 16:00    
  INTER Zdrój  -  TS GMINY Kamieniec 2016-04-02 16:00    
  PATRIA Buk  -  ZENIT Wytomyśl 2016-04-02 16:00    


 

Kolejka: 16

  HURAGAN Łomnica  -  PATRIA Buk 2016-04-10 15:00    
  TS GMINY Kamieniec  -  ZENIT Wytomyśl 2016-04-09 17:00    
  INTER Zdrój  -  TĘCZA Skrzynki 2016-04-09 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  WICHER Strzyżewo 2016-04-09 16:00    
  LZS Wronczyn  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-04-09 17:00    
  OGROL SIELINKO  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-04-10 13:00    
  SKRA Otusz  -  ORZEŁ Granowo 2016-04-09 17:30    


 

Kolejka: 17

  SKRA Otusz  -  HURAGAN Łomnica 2016-04-16 17:30    
  ORZEŁ Granowo  -  OGROL SIELINKO 2016-04-17 15:00    
  PIECZARKA WIELICHOWO  -  LZS Wronczyn 2016-04-17 14:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  Canarinhos Skórzewo 2016-04-16 16:00    
  WICHER Strzyżewo  -  INTER Zdrój 2016-04-16 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  ZENIT Wytomyśl 2016-04-16 16:00    
  TS GMINY Kamieniec  -  PATRIA Buk 2016-04-16 17:00    


 

Kolejka: 18

  HURAGAN Łomnica  -  TS GMINY Kamieniec 2016-04-24 15:00    
  PATRIA Buk  -  TĘCZA Skrzynki 2016-04-23 16:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  WICHER Strzyżewo 2016-04-24 14:00    
  INTER Zdrój  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-04-23 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-04-23 16:00    
  LZS Wronczyn  -  ORZEŁ Granowo 2016-04-23 17:00    
  OGROL SIELINKO  -  SKRA Otusz 2016-04-24 13:00    


 

Kolejka: 19

  OGROL SIELINKO  -  HURAGAN Łomnica 2016-05-01 13:00    
  SKRA Otusz  -  LZS Wronczyn 2016-04-30 17:30    
  ORZEŁ Granowo  -  Canarinhos Skórzewo 2016-05-01 15:00    
  PIECZARKA WIELICHOWO  -  INTER Zdrój 2016-05-01 14:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-05-01 14:00    
  WICHER Strzyżewo  -  PATRIA Buk 2016-04-30 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  TS GMINY Kamieniec 2016-04-30 16:00    


 

Kolejka: 20

  HURAGAN Łomnica  -  TĘCZA Skrzynki 2016-05-08 15:00    
  TS GMINY Kamieniec  -  WICHER Strzyżewo 2016-05-07 17:00    
  PATRIA Buk  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-05-07 16:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-05-08 14:00    
  INTER Zdrój  -  ORZEŁ Granowo 2016-05-07 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  SKRA Otusz 2016-05-07 16:00    
  LZS Wronczyn  -  OGROL SIELINKO 2016-05-07 17:00    


 

Kolejka: 21

  LZS Wronczyn  -  HURAGAN Łomnica 2016-05-14 17:00    
  OGROL SIELINKO  -  Canarinhos Skórzewo 2016-05-15 13:00    
  SKRA Otusz  -  INTER Zdrój 2016-05-14 17:30    
  ZENIT Wytomyśl  -  ORZEŁ Granowo 2016-05-15 14:00    
  PIECZARKA WIELICHOWO  -  PATRIA Buk 2016-05-15 14:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  TS GMINY Kamieniec 2016-05-14 16:00    
  WICHER Strzyżewo  -  TĘCZA Skrzynki 2016-05-14 16:00    


 

Kolejka: 22

  HURAGAN Łomnica  -  WICHER Strzyżewo 2016-05-22 15:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-05-21 16:00    
  TS GMINY Kamieniec  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-05-21 17:00    
  PATRIA Buk  -  ORZEŁ Granowo 2016-05-21 16:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  SKRA Otusz 2016-05-22 14:00    
  INTER Zdrój  -  OGROL SIELINKO 2016-05-21 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  LZS Wronczyn 2016-05-21 16:00    


 

Kolejka: 23

  Canarinhos Skórzewo  -  HURAGAN Łomnica 2016-05-28 16:00    
  LZS Wronczyn  -  INTER Zdrój 2016-05-28 17:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  OGROL SIELINKO 2016-05-29 14:00    
  SKRA Otusz  -  PATRIA Buk 2016-05-28 17:30    
  ORZEŁ Granowo  -  TS GMINY Kamieniec 2016-05-29 15:00    
  PIECZARKA WIELICHOWO  -  TĘCZA Skrzynki 2016-05-29 14:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  WICHER Strzyżewo 2016-05-28 16:00    


 

Kolejka: 24

  HURAGAN Łomnica - PROMIEŃ Opalenica 2016-06-05 15:00    
  WICHER Strzyżewo  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-06-04 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  ORZEŁ Granowo 2016-06-04 16:00    
  TS GMINY Kamieniec  -  SKRA Otusz 2016-06-04 17:00    
  PATRIA Buk  -  OGROL SIELINKO 2016-06-04 16:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  LZS Wronczyn 2016-06-05 14:00    
  INTER Zdrój  -  Canarinhos Skórzewo 2016-06-04 16:00    


 

Kolejka: 25

  INTER Zdrój  -  HURAGAN Łomnica 2016-06-11 16:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  Canarinhos Skórzewo 2016-06-12 14:00    
  LZS Wronczyn  -  PATRIA Buk 2016-06-11 17:00    
  OGROL SIELINKO  -  TS GMINY Kamieniec 2016-06-12 13:00    
  SKRA Otusz  -  TĘCZA Skrzynki 2016-06-11 17:30    
  ORZEŁ Granowo  -  WICHER Strzyżewo 2016-06-12 15:00    
  PIECZARKA WIELICHOWO  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-06-12 14:00    


 

Kolejka: 26

  HURAGAN Łomnica  -  PIECZARKA WIELICHOWO 2016-06-18 16:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  ORZEŁ Granowo 2016-06-18 16:00    
  WICHER Strzyżewo  -  SKRA Otusz 2016-06-18 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  OGROL SIELINKO 2016-06-18 16:00    
  TS GMINY Kamieniec  -  LZS Wronczyn 2016-06-18 16:00    
  PATRIA Buk  -  Canarinhos Skórzewo 2016-06-18 16:00    
  ZENIT Wytomyśl  -  INTER Zdrój 2016-06-18 16:00    

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [261]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wąsowo
Promień Opalenica   LZS Wąsowo
2018-10-20, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Stella LubońPromień Opalenica
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
2018-10-13, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Ogrol Sielinko 1:3 1920 Mosina
Obra Zbąszyń 0:0 Orzeł Rostarzewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 Pogrom Luboń
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
LZS Wąsowo 2:3 NAP Nowy Tomyśl
Las Puszczykowo 1:2 Wicher Strzyżewo
Luboński KS 1:0 Huragan Michorzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
1920 Mosina - Huragan Michorzewo
Wicher Strzyżewo - Luboński KS
NAP Nowy Tomyśl - Las Puszczykowo
Promień Opalenica - LZS Wąsowo
Pogrom Luboń - Stella Luboń
Orzeł Rostarzewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Ogrol Sielinko - Obra Zbąszyń

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Korona Bukowiec - Promień Opalenica 2015
Ładowanie...

Kontakty