Aktualności

Minimalna przegrana w Buku

• autor: PromienOpalenica, 2016-05-09 23:46

Patria Buk - Promień Opalenica 4-3

W 20 kolejce sezonu 2015/16  w piękne niedzielne popołudnie oraz przy licznie zgromadzonej publiczności graliśmy na wyjeździe z Patrią Buk. Zdziesiątkowany Promień ze względu na: maratony, kontuzje i komunie wystąpił w bardzo eksperymentalnym składzie. O dziwo już po 7 minutach gry prowadziliśmy 2-0. Jachu dwa razy pokonał bramkarza z Buku i pokazał, że nie ma na niego mocnych w naszej lidze. W 21 minucie Koksu bardzo aktorsko upadł w naszym polu karnym, co przeciwnicy zamienili na gola.  Następnie po bardzo dobrym dośrodkowaniu Horhe z rzutu wolnego bliski zdobycia bramki był Łuki, który strzałem głową minimalnie spudłował. W 26 minucie ma miejsce przypadkowe uderzenie bez piłki zawodnika gospodarzy, przez co czerwoną kartką ukarany został Rempel. W naszej ocenie należała się co najwyżej żółta kartka. Patria prowadziła grę, a my grając w dziesiątkę tracimy kolejną bramkę. Jednak w samej końcówce pierwszej połowy niesamowity Jachu kolejny raz dał Promieniowi prowadzenie. Druga połowa pokazała dużą przewagę gospodarzy, którzy mogli dokonywać zmian. Wyróżnić tu można naszego bramkarza Kondzia, który uratował KSP kilkakrotnie przed utratą dalszych bramek. Przy głośnym dopingu Patria zdobywa dwie kolejne bramki. W końcówce mogliśmy jeszcze wyrównać stan meczu ale bukowski obrońca wybił piłkę zmierzającą do bramki. Niestety przegrywamy 4-3 po dobrym meczu w naszym wykonaniu.