KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

A-klasa » Poznań III

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

Trening 19.00

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

Promień Opalenica - Wicher Strzyżewo - 16:00

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Logowanie

Najnowsza galeria

KS Promień 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 285
ogółem: 994 198

statystyki szczegółowe

Aktualności

Nowy sezon 2016/2017 Aktualizacja

  • autor: PromienOpalenica, 2016-07-21 19:55

Terminarz i przygotowania

Znamy już skład oraz wstępny terminarz poznańskiej A-Klasy Grupy III w nadchodzącym sezonie 2016/2017. Tym razem do rozgrywek ligowych przystąpi 15 drużyn z racji utworzenia seniorów w NAP Nowy Tomyśl oraz pozytywnej decyzji WZPN o starcie tego zespołu od A-Klasy. Jako beniaminkowie zagrają: LSSG Grodzisk Wlkp i Obra Zbąszyń, natomiast spadkowicze z Klasy Okręgowej to 1920 Mosina oraz Korona Bukowiec. Promień przygotowania do sezonu rozpoczyna z początkiem sierpnia. Wszyscy chętni do gry proszeni są o kontakt z naszym kiero – tel. 665720156.  Poniżej przedstawiamy terminarz rundy jesiennej:

Kolejka: 1

  PROMIEŃ Opalenica  -  LSSG Grodzisk 2016-08-20 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  1920 Mosina 2016-08-20 16:00    
  OBRA Zbąszyń  -  HURAGAN Łomnica 2016-08-20 17:00    
  LZS Wronczyn  -  PATRIA Buk 2016-08-20 17:00    
  ORZEŁ Granowo  -  KORONA Bukowiec 2016-08-21 15:00    
  WICHER Strzyżewo  -  SKRA Otusz 2016-08-20 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  INTER Zdrój 2016-08-20 16:30    

 

 

 

Kolejka: 2

 

 

  LSSG Grodzisk.  -  INTER Zdrój 2016-08-28 11:00    
  SKRA Otusz  -  Canarinhos Skórzewo 2016-08-27 16:00    
  KORONA Bukowiec  -  WICHER Strzyżewo 2016-08-28 15:00    
  PATRIA Buk  -  ORZEŁ Granowo 2016-08-27 17:00    
  HURAGAN Łomnica  -  LZS Wronczyn 2016-08-28 15:00    
  1920 Mosina  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-08-27 16:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  TĘCZA Skrzynki 2016-08-27 16:00    

 

 

Kolejka: 3

 

 

  TĘCZA Skrzynki  -  LSSG Grodzisk. 2016-09-03 16:00    
  NAP NOWY TOMYŚL  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-09-03 17:00    
  OBRA Zbąszyń  -  1920 Mosina 2016-09-03 17:00    
  ORZEŁ Granowo  -  HURAGAN Łomnica 2016-09-04 15:00    
  WICHER Strzyżewo  -  PATRIA Buk 2016-09-03 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  KORONA Bukowiec 2016-09-03 16:30    
  INTER Zdrój  -  SKRA Otusz 2016-09-03 16:00    

 

 

Kolejka: 4

 

 

  LSSG Grodzisk.  -  SKRA Otusz 2016-09-11 11:00    
  KORONA Bukowiec  -  INTER Zdrój 2016-09-11 15:00    
  PATRIA Buk  -  Canarinhos Skórzewo 2016-09-10 17:00    
  HURAGAN Łomnica  -  WICHER Strzyżewo 2016-09-11 15:00    
  1920 Mosina  -  LZS Wronczyn 2016-09-10 16:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  OBRA Zbąszyń 2016-09-10 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-09-10 16:00    

 

 

Kolejka: 5

 

 

  NAP NOWY TOMYŚL  -  LSSG Grodzisk. 2016-09-14 17:00    
  OBRA Zbąszyń  -  TĘCZA Skrzynki 2016-09-14 17:00    
  LZS Wronczyn  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-09-14 17:00    
  ORZEŁ Granowo  -  1920 Mosina 2016-09-14 17:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  HURAGAN Łomnica 2016-09-14 17:00    
  INTER Zdrój  -  PATRIA Buk 2016-09-14 17:00    
  SKRA Otusz  -  KORONA Bukowiec 2016-09-14 17:00    

 

 

Kolejka: 6

 

 

  LSSG Grodzisk.  -  KORONA Bukowiec 2016-09-18 11:00    
  PATRIA Buk  -  SKRA Otusz 2016-09-17 16:00    
  HURAGAN Łomnica  -  INTER Zdrój 2016-09-18 15:00    
  1920 Mosina  -  WICHER Strzyżewo 2016-09-17 16:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  ORZEŁ Granowo 2016-09-17 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  LZS Wronczyn 2016-09-17 16:00    
  NAP NOWY TOMYŚL  -  OBRA Zbąszyń 2016-09-17 16:00    

 

 

Kolejka: 7

 

 

  OBRA Zbąszyń  -  LSSG Grodzisk. 2016-09-24 16:00    
  LZS Wronczyn  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-09-24 16:00    
  ORZEŁ Granowo  -  TĘCZA Skrzynki 2016-09-25 15:00    
  WICHER Strzyżewo  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-09-24 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  1920 Mosina 2016-09-24 16:30    
  SKRA Otusz  -  HURAGAN Łomnica 2016-09-24 16:00    
  KORONA Bukowiec  -  PATRIA Buk 2016-09-25 15:00    

 

 

Kolejka: 8

 

 

  LSSG Grodzisk.  -  PATRIA Buk 2016-10-02 11:00    
  HURAGAN Łomnica  -  KORONA Bukowiec 2016-10-02 15:00    
  1920 Mosina  -  INTER Zdrój 2016-10-01 16:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  Canarinhos Skórzewo 2016-10-01 16:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  WICHER Strzyżewo 2016-10-01 16:00    
  NAP NOWY TOMYŚL  -  ORZEŁ Granowo 2016-10-01 16:00    
  OBRA Zbąszyń  -  LZS Wronczyn 2016-10-01 16:00    

 

 

Kolejka: 9

 

 

  LZS Wronczyn  -  LSSG Grodzisk. 2016-10-08 16:00    
  ORZEŁ Granowo  -  OBRA Zbąszyń 2016-10-09 15:00    
  WICHER Strzyżewo  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-10-08 16:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  TĘCZA Skrzynki 2016-10-08 16:00    
  INTER Zdrój  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-10-08 16:00    
  SKRA Otusz  -  1920 Mosina 2016-10-08 16:00    
  PATRIA Buk  -  HURAGAN Łomnica 2016-10-08 16:00    

 

 

Kolejka: 10

 

 

  LSSG Grodzisk.  -  HURAGAN Łomnica 2016-10-16 11:00    
  1920 Mosina  -  KORONA Bukowiec 2016-10-15 15:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  SKRA Otusz 2016-10-15 15:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  INTER Zdrój 2016-10-15 15:00    
  NAP NOWY TOMYŚL  -  Canarinhos Skórzewo 2016-10-15 15:00    
  OBRA Zbąszyń  -  WICHER Strzyżewo 2016-10-15 15:00    
  LZS Wronczyn  -  ORZEŁ Granowo 2016-10-15 15:00    

 

 

Kolejka: 11

 

 

  ORZEŁ Granowo  -  LSSG Grodzisk. 2016-10-23 15:00    
  WICHER Strzyżewo  -  LZS Wronczyn 2016-10-22 15:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  OBRA Zbąszyń 2016-10-22 15:00    
  INTER Zdrój  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-10-22 15:00    
  SKRA Otusz  -  TĘCZA Skrzynki 2016-10-22 15:00    
  KORONA Bukowiec  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-10-23 15:00    
  PATRIA Buk  -  1920 Mosina 2016-10-22 15:00    

 

 

Kolejka: 12

 

 

  1920 Mosina  -  HURAGAN Łomnica 2016-10-29 15:00    
  PROMIEŃ Opalenica  -  PATRIA Buk 2016-10-29 15:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  KORONA Bukowiec 2016-10-29 15:00    
  NAP NOWY TOMYŚL  -  SKRA Otusz 2016-10-29 15:00    
  OBRA Zbąszyń  -  INTER Zdrój 2016-10-29 15:00    
  LZS Wronczyn  -  Canarinhos Skórzewo 2016-10-29 15:00    
  ORZEŁ Granowo  -  WICHER Strzyżewo 2016-10-30 14:00    

 

 

Kolejka: 13

 

 

  WICHER Strzyżewo  -  LSSG Grodzisk. 2016-11-05 14:00    
  Canarinhos Skórzewo  -  ORZEŁ Granowo 2016-11-05 14:00    
  INTER Zdrój  -  LZS Wronczyn 2016-11-05 14:00    
  SKRA Otusz  -  OBRA Zbąszyń 2016-11-05 14:00    
  KORONA Bukowiec  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-11-06 14:00    
  PATRIA Buk  -  TĘCZA Skrzynki 2016-11-05 14:00    
  HURAGAN Łomnica  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-11-06 14:00    

 

 

Kolejka: 14

 

 

  LSSG Grodzisk.  -  1920 Mosina 2016-11-11 11:00    
  TĘCZA Skrzynki  -  HURAGAN Łomnica 2016-11-11 11:00    
  NAP NOWY TOMYŚL  -  PATRIA Buk 2016-11-11 11:00    
  OBRA Zbąszyń  -  KORONA Bukowiec 2016-11-11 11:00    
  LZS Wronczyn  -  SKRA Otusz 2016-11-11 11:00    
  ORZEŁ Granowo  -  INTER Zdrój 2016-11-11 11:00    
  WICHER Strzyżewo  -  Canarinhos Skórzewo 2016-11-11 11:00    

PROMIEŃ Opalenica pauzuje

 

Kolejka: 15

 

 

  Canarinhos Skórzewo  -  LSSG Grodzisk. 2016-11-13 13:30    
  INTER Zdrój  -  WICHER Strzyżewo 2016-11-13 13:30    
  SKRA Otusz  -  ORZEŁ Granowo 2016-11-13 13:30    
  KORONA Bukowiec  -  LZS Wronczyn 2016-11-13 13:30    
  PATRIA Buk  -  OBRA Zbąszyń 2016-11-13 13:30    
  HURAGAN Łomnica  -  NAP NOWY TOMYŚL 2016-11-13 13:30    
  1920 Mosina  -  PROMIEŃ Opalenica 2016-11-13 13:30    

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [402]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaWicher Strzyżewo
Promień Opalenica   Wicher Strzyżewo
2018-08-18, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe
NAP Nowy Tomyśl Promień Opalenica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
NAP Nowy Tomyśl - 1920 Mosina
Promień Opalenica - Wicher Strzyżewo
Pogrom Luboń - Huragan Michorzewo
Orzeł Rostarzewo - Luboński KS
Ogrol Sielinko - Las Puszczykowo
Obra Zbąszyń - LZS Wąsowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Stella Luboń

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Patria Buk - Promień 2016
Ładowanie...

Kontakty