Aktualności

Minimalna przegrana w Skórzewie

• autor: PromienOpalenica, 2016-10-03 12:12

Canarinhos Skórzewo - Promień Opalenica 1-0

W sobotnie popołudnie graliśmy na wyjeździe z Canarinhos Skórzewo. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy zwieńczona golem w 12 minucie. Widać było, że w środku pola lepiej radzą sobie pomocnicy Canarinhos. W drugiej części spotkania do głosu doszedł Promień, raz po raz groźnie atakują bramkę rywali. W kilku sytuacjach zabrakło szczęścia. Natomiast w końcówce remis uratować mógł jeszcze wyśmienicie spisujący się bramkarz Bartek, wybierając się na pole karne ekipy ze Skórzewa. Przeciwnicy okazali się bardzo wymagającym rywalem z dobrze poukładanym składem. Z ciekawostek można zaznaczyć, że drużynę Canarinhos trenuje były zawodnik Lecha Poznań i reprezentacji Polski Arkadiusz Kaliszan. W naszej drużynie poza bramkarzem można wyróżnić obrońców za ofiarną grę i  wysokie zaangażowanie. Po wyrównanym meczu niestety przegrywamy 1-0.