Aktualności

Spadające puchary

• autor: PromienOpalenica, 2016-10-16 12:09

Skra Otusz - Promień Opalenica 1-6

Po skromnym zwycięstwie z Interem Zdrój w  jesienne sobotnie popołudnie graliśmy na wyjeździe z outsiderem ligi Skrą Otusz. Gospodarze  nie mogli się zebrać dlatego spotkanie rozpoczęło się z 10 minutowym opóźnieniem. Promień przystąpił do tego meczu bez kontuzjowanego najlepszego napadziora Parysa, którego na szpicy zastąpił Czarny zdobywając dwie bramki oraz poisując się doskonałym czuciem piłki. Kolejnego gola strzelił nasz kapitan Dziekan, notując przepiękne uderzenie zza pola karnego, lecz niestety mecz okupił kontuzją. Następnie na boisku pojawił się Sapi i mógł zostać królem strzelców sezonu:) Zdobył jednak tylko dwie bramki, w tym jedną w samo okienko. Pod koniec spotkania swoje pierwsze trafienie w seniorach zanotował nasz etatowy obrońca Adi. Skrę było stać tylko na jedną bramkę po niefortunnej interwencji naszego obrońcy. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Beny, który rządził i dzielił w środku pola. Ostatecznie zmiotliśmy rywali 6-1. Na polepszenie naszej okazałej zdobyczy bramkowej nie pozwolił jednak pan sędzia dlatego, że mecz trwał 2 x 42 minuty… Na uwagę zasługuje także sytuacja, w której obrońcy Skry oddawali piłkę po naszym celowym wybiciu w aut, a napastnik gospodarzy chciał zdobyć gola:) Natomiast jeszcze lepsze zdarzenie miało miejsce po meczu w szatni gospodarzy. Mianowicie z rozpaczy po wysokiej porażce pospadały im okazałe puchary:) Dlatego działacz tego klubiku próbował obarczyć winą ekipę KSP pytając się nawet o nazwiska…. Śmiech na sali:) Odnotować też należy obecność wiernych kiboli Promienia na meczu wyjazdowym.