KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

10-2019

środa

24

10-2019

czwartek

25

10-2019

piątek

26

10-2019

sobota

Radwan Lubasz - Promień Opalenica - 16:00

27

10-2019

niedziela

30 urodziny obchodzi Adrian Matuszak

28

10-2019

pon.

29

10-2019

wtorek

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 144, wczoraj: 496
ogółem: 1 241 578

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz sparingów i ligi

  • autor: PromienOpalenica, 2017-02-15 16:05

Promień rozegra 5 sparingów

Podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej KSP zmierzy się z następującymi drużynami:

25.02 Pogrom Luboń 15.00   Dom

02.03 Huragan Michorzewo

04.03 Rywal Klon Mochy

11.03 Korona Bukowiec

18.03 Znicz Obra

Miejsca meczów towarzyskich i godziny będą podawane w zakładce Sparingi

 

Znany jest także dokładny terminarz rundy rewanżowej A-Klasy:

 

26.03  15.00  LSSG Grodzisk Wlkp            Wyjazd

01.04  15.00  Tęcza Skrzynki                      Wyjazd

08.04  16.00  Polonia Nowy Tomyśl            Dom

15.04  15.00  Orzeł Granowo                      Wyjazd

22.04  16.00  LZS Wronczyn                        Dom

29.04  16.00  Wicher Strzyżewo                 Wyjazd

06.05  16.00  Canarinhos Skórzewo          Dom

13.05  16.00  Inter Zdrój                              Wyjazd

20.05  16.00  Skra Otusz                             Dom

27.05  16.00  1920 Mosina                          Wyjazd

03.06  16.00  Korona Bukowiec                 Dom

10.06  17.00  Patria Buk                              Wyjazd

17.06  16.00  Obra Zbąszyń                        Dom

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [235]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Radwan LubaszPromień Opalenica
Radwan Lubasz   Promień Opalenica
2019-10-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień - Granowo 2016
Ładowanie...

Kontakty