KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

Trening 18.45

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

Promień Opalenica - LZS Wąsowo - 15:30

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 344
ogółem: 1 009 532

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz sparingów i ligi

  • autor: PromienOpalenica, 2017-02-15 16:05

Promień rozegra 5 sparingów

Podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej KSP zmierzy się z następującymi drużynami:

25.02 Pogrom Luboń 15.00   Dom

02.03 Huragan Michorzewo

04.03 Rywal Klon Mochy

11.03 Korona Bukowiec

18.03 Znicz Obra

Miejsca meczów towarzyskich i godziny będą podawane w zakładce Sparingi

 

Znany jest także dokładny terminarz rundy rewanżowej A-Klasy:

 

26.03  15.00  LSSG Grodzisk Wlkp            Wyjazd

01.04  15.00  Tęcza Skrzynki                      Wyjazd

08.04  16.00  Polonia Nowy Tomyśl            Dom

15.04  15.00  Orzeł Granowo                      Wyjazd

22.04  16.00  LZS Wronczyn                        Dom

29.04  16.00  Wicher Strzyżewo                 Wyjazd

06.05  16.00  Canarinhos Skórzewo          Dom

13.05  16.00  Inter Zdrój                              Wyjazd

20.05  16.00  Skra Otusz                             Dom

27.05  16.00  1920 Mosina                          Wyjazd

03.06  16.00  Korona Bukowiec                 Dom

10.06  17.00  Patria Buk                              Wyjazd

17.06  16.00  Obra Zbąszyń                        Dom

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [192]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wąsowo
Promień Opalenica   LZS Wąsowo
2018-10-20, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Stella LubońPromień Opalenica
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
2018-10-13, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Ogrol Sielinko 1:3 1920 Mosina
Obra Zbąszyń 0:0 Orzeł Rostarzewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 Pogrom Luboń
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
LZS Wąsowo 2:3 NAP Nowy Tomyśl
Las Puszczykowo 1:2 Wicher Strzyżewo
Luboński KS 1:0 Huragan Michorzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
1920 Mosina - Huragan Michorzewo
Wicher Strzyżewo - Luboński KS
NAP Nowy Tomyśl - Las Puszczykowo
Promień Opalenica - LZS Wąsowo
Pogrom Luboń - Stella Luboń
Orzeł Rostarzewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Ogrol Sielinko - Obra Zbąszyń

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień - Wronczyn 2017
Ładowanie...

Kontakty