Aktualności

Strzyżewo zdobyte

• autor: PromienOpalenica, 2017-05-01 21:37

Wicher Strzyżewo - Promień Opalenica 1-3

Po remisie 2-2 z posiadającym w składzie byłych zawodników występujących w Ekstraklasie Wronczynem, w 19 kolejce graliśmy na wyjeździe z Wichrem Strzyżewo. Zdziesiątkowany Promień pojechał na to spotkanie w 14 osób, w tym trener i kierownik. Na braki kadrowe miało wpływ wiele czynników m.in. kontuzje, kartki, a także przygotowania do matury:) Pierwszą połowę kończymy dwubramkowym prowadzeniem, najpierw Klak dobił strzał Rempla, a potem Horhe dośrodkował idealnie z rzutu rożnego wprost na głowę Klaka, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Wichra. Druga połowa to bramka kontaktowa gospodarzy po rzucie karnym.  Końcówka spotkania należała do Promienia, mianowicie na boisku pojawił się nasz kiero Drobal notując asystę do Rempla, który mijając bramkarza i przebiegając pół boiska strzelił do pustej bramki. KSP okazał się tego dnia dużo lepszym zespołem. Wyróżnić można całą drużynę, a w szczególności Dembusa i Kondzia. Brawo Promień!!!

Bramki: Klak 2, Rempel