KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PROMIEŃ to jest potęga!!!
  • Aktualności:
  • 2020-01-03 Noworoczny mecz Promienia
  • 2018-08-17 Transfery
  • 2018-07-17 Przygotowania do nowego sezonu
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Granowo - Promień Opalenica 0:2
  • Orkan Konarzewo - Radwan Lubasz 1:1
  • Canarinhos Skórzewo - Błękitni Wronki 1:1
  • Spójnia Strykowo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:1
  • Sokół Duszniki - Suchary Suchy Las 3:2
  • Orkan Objezierze - LZS Wronczyn 8:1
  • NKS Niepruszewo - Sparta Szamotuły 3:1
  • Czarni Wróblewo - Złoci Złotkowo 1:0
  •        

Kalendarium

23

01-2020

czwartek

24

01-2020

piątek

25

01-2020

sobota

26

01-2020

niedziela

27

01-2020

pon.

28

01-2020

wtorek

29

01-2020

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Noworoczny mecz Promienia
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 669, wczoraj: 1255
ogółem: 1 323 874

statystyki szczegółowe

Aktualności

Gościnny Promień

  • autor: PromienOpalenica, 2018-02-16 16:46

Nasze drużyny na 4 i 6 miejscu

Galeria zdjęć


xvi-halowy-turniej-pilkarski-im-andrzeja-mroczoszka-6694962.jpg xvi-halowy-turniej-pilkarski-im-andrzeja-mroczoszka-6694963.jpg xvi-halowy-turniej-pilkarski-im-andrzeja-mroczoszka-6694964.jpg

   W niedzielę 11.02.2018 w opalenickiej hali OSiR odbył się XVI Halowy Turniej Piłkarski im. Andrzeja Mroczoszka. Mecze trwały po 12 minut i były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym’’. W turnieju wystąpiły: Sokół Pniewy, Ogrol Sielinko, Huragan Michorzewo, Pieczarka Wielichowo oraz dwa zespoły Promienia Opalenica. Nasze drużyny zajęły odpowiednio czwarte i szóste miejsce. Okazałe puchary ufundował i wręczył burmistrz Opalenicy Tomasz Szulc.

Wyniki:

Pieczarka – Sokół 1-4

Ogrol – Huragan 0-3

Promień I – Promień II  3-1

Ogrol – Pieczarka 2-3

Promień I – Huragan 1-3

Promień II  – Sokół 1-4

Ogrol – Promień I 0-2

Promień II  – Pieczarka 0-1

Sokół – Huragan 3-3

Ogrol – Promień II  2-2

Sokół – Promień I 1-1

Huragan – Pieczarka 0-1

Ogrol – Sokół 1-2

Huragan – Promień II 2-0

Pieczarka – Promień I 1-1

 

Składy zespołów:

 

Promień Opalenica I: Ławniczak – Tym, Remplewicz,  Kasperski, Cichy, Jarmużek, Matuszak, Bachorz, Drobnik, Dyderski

Promień Opalenica II: Jankowiak – Klaczyk, Budziński, Fajfer, Dudek, Wojciechowski, Konieczny, Dziurla, Kisiel

Trener obu ekip: Antkowiak

 

MVP turnieju: Robert Sobkowiak (Sokół Pniewy)

Najlepszy bramkarz turnieju: Krzysztof Kaźmierczak (Huragan Michorzewo)

Król strzelców turnieju: Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Sokół Pniewy                     11 14-7
  2. Pieczarka Wielichowo      10 7-7          
  3. Huragan Michorzewo       10 11-5
  4. Promień Opalenica I          8 8-6
  5. Ogrol Sielinko                    1 5-12
  6. Promień Opalenica II         1 4-12


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [194]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Orkan KonarzewoPromień Opalenica
Orkan Konarzewo   Promień Opalenica
2020-03-14, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orzeł GranowoPromień Opalenica
Orzeł Granowo 0:2 Promień Opalenica
2019-11-17, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Orzeł Granowo 0:2 Promień Opalenica
Orkan Konarzewo 1:1 Radwan Lubasz
Canarinhos Skórzewo 1:1 Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo 0:1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki 3:2 Suchary Suchy Las
Orkan Objezierze 8:1 LZS Wronczyn
NKS Niepruszewo 3:1 Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo 1:0 Złoci Złotkowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Orkan Konarzewo - Promień Opalenica
Orkan Objezierze - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - Sparta Szamotuły
Sokół Duszniki - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
NKS Niepruszewo - LZS Wronczyn
Błękitni Wronki - Złoci Złotkowo
Czarni Wróblewo - Suchary Suchy Las
Canarinhos Skórzewo - Orzeł Granowo

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Turniej w Konojadzie 2016
Ładowanie...

Kontakty