statystyki szczegółowe

Aktualności

19 kolejka ligi okręgowej

• autor: Stalinstreet, 2010-04-24 21:22

Dziś Promień Opalenica podejmował w meczu wyjazdowym Tarnovie Tarnowo Podgórne.Niestety po ostatnim wygranym meczu dziś nasi zawodnicy posmakowali porażki.Mecz wygrała Tarnovia Tarnowo Podgórne i to aż 5:1

Skład i opis

Na boisku w Tarnowie Podgórnym do przerwy wynik był korzystny dla gospodarzy prowadzili oni 2:0.Pierwsza bramka w meczu pomiędzy Tarnovią a Promieniem padła po zbyt krótkim zagraniu M.Kleczewskiego do swojego bramkarza , który wykorzystał 100% sytuacje i oddał strzał do pustej bramki.Gospodarze drugą bramkę zdobyli po rzucie karnym , który był skutkiem faulu D.Hermeły i Tarnovia prowadziła po 45 min już 2:0.Druga połowa meczu rozpoczeła się również mocnym akcentem dla gospodarzy.Po kilku minutach Tarnovia prowadziła już 3:0.Jak się później okazało Promień zdołał zdobyć bramkę honorową w tym spotkaniu , a zdobywcą gola dla Promienia był K.Paryzek , który wykorzystał rzut wolny i było 3:1.Gospodarze jednak nie dawali za wygraną i to oni do końca meczu prowadzili grę oraz zdobyli jeszcze jedną bramkę ustalając wynik meczu na 4:1 dla Tarnovii