statystyki szczegółowe

Aktualności

20 kolejka

• autor: Stalinstreet, 2010-05-01 18:23

Dziś na stadionie przy Parkowej Promień Opalenica podejmował Czarnych Kaźmierz.Niestety mecz zakończył się kolejną porażką dla drużyny z Opalenicy.

Promień Opalenica 2:4 Czarni Kaźmierz

Opis , skład

W sobotę 1 maja Promień Opalenica przed licznie zgromadzoną publicznością podejmował drużynę Czarnych z Kaźmierza.Już w 6 min. goście objeli prowadzenie.Po pierwszych 15 min. było już 0:2 lecz chwile później obronca z Kaźmierza fauluje naszego zawodnika w okolicach pola karnego.Była to wymarzona sytuacja do strzelenia pierwszej bramki i tak tez się stało i było już 1:2.Mimo ze zespół z Kaźmierza zajmuja ostatnie miejsce w ligowej tabeli to oni kierowali grą w pierwszej połowie co potwierdzili pod koniec pierwszych 45 min . podwyższając wynik na 1:3.Po przerwie obraz gry się nie zmienił to "czarni"częściej zagrażali naszej bramce.Natomiast zawodnicy Promienia dawali łapać się na spalonych.Przed końcem meczu spory błąd popełnił sędzia główny , który nie odgwizdał faulu zawodnika gości , który "wycioł" równo z trawą w polu karnym M.Kleczweskiego.10 min przed końcem meczu nasi piłkarze przeprowadzili jeszcze jedna dobrą akcje która zakończyła się bramką i było już 2:4.Porażka w tym meczu spowodowała , że Promień niebezpiecznie zbliżył się do strefy spadkowej z ligi okręgowej.