statystyki szczegółowe

Aktualności

Zaległa kolejka

• autor: Stalinstreet, 2010-05-05 19:30

Dziś przy ul.Parkowej rozegrano o godz.17:00 mecz zaległej kolejki pomiędzy Promieniem Opalenica a Patrią Buk.Spotkanie zakończyło się wygraną Promienia Opalenica 2:1.

Skład już wkrótce.

Od pierwszych minut meczu to piłkarze Patri Buk przeważali w rywalizacji.To właśnie goście oddawali strzały na bramkę Promienia lecz na nasze szczęście były to strzały nie celne lub w boczną siatkę naszej bramki.Z czasem mecz rozkręcał się coraz bardziej i do słowa dochodzili gospodarze lecz ataki Promienia kończyły się spalonymi.W mniej więcej połowie pierwszych 45 min. to nasi piłkarze przeprowadzili dobra akcję po której piłke do bramki gości skierował K.Paryzek i było 1:0.Po przerwie gra się wyrównała i ciężko było wytypować zwycięską drużynę.Gra toczyła się akcja za akcję.Niestety błąd naszych zawodników wykorzystali goście i doprowadzili do remisu 1:1.Lecz Promień nie zamierzał się poddawać.Co jak później sie okazało się opłaciło.Po fałlu w polu karnym sędzia główny wskazał na "wapno" i piłkarze z Opalenicy wykonywali rzut karny , którego nie zmarnowali i było już 2:1.Nie był to koniec emocji przy parkowej.Promień miał jeszcze szansę podwyższyć prowadzenie gdy w sytuacji sam na sam pojawił się K.Paryzek , który próbował przelobować bramkarza z Buku lecz to mu się nie udało i mecz zakończył sie wynikiem 2:1 dla Promienia.Są to bardzo ważne trzy punkty dla Promienia , który znajduje się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej.W najbliższą niedzelę nasi zawodnicy wyjada do Komornik gdzie podejmować będą miejscową Wielkopolskę.Wygrana w tym meczu pomoże nam oddalić się od strefy spadkowej.