KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2019

czwartek

18

10-2019

piątek

19

10-2019

sobota

Promień Opalenica - LZS Wronczyn - 16:00

20

10-2019

niedziela

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 332, wczoraj: 410
ogółem: 1 238 628

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zestaw par III rundy Pucharu Polski

  • autor: Stalinstreet, 2009-09-05 19:01

 

 Dzięki uprzejmości Pana Kajetana i Pana Jarka z WZPN, mamy cały zestaw par III Rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, który z przyjemnością zamieszczamy poniżej:

 

 
16 września - środa, wszystkie spotkania o 16:30


Suchary Suchy Las - Orkan Objezierze
Orkan działyń - Wełnianka Kiszkowo
Polonia II Środa - Phytopharm
Czarni Czarniejewo - Lechita
Poznań I FC - Błękitni Owińska
Stella - Kotwica
Antares - Piast Kobylnica
Huragan Pobiedziska - OTPS Winogrady Poznań
Orkan Manieczki - Warta Śrem
Maratończyk - Vitcovia
Pogoń Książ - Kłos Zaniemyśl
Wełna Rogoźno - Polonia Poznań
Orkan Konarzewo - Jurand Koziegłowy
Warta Wartosław - Sokół II Pniewy
Orzeł Łowyń - Warta Sieraków
Patria Buk - Wielkopolska EWPA Komorniki
Błękitni Wronki - Kłos Gałowo
GKS Golęczewo - Concordia
Świt Piotrowo - FC Lusowo
TS Gminy Kamieniec - Obra Zbąszyń
Orzeł Granowo - Lipno Stęszew
Orzeł Rostarzewo - Płomień Przyprostnia
Tarnovia - Czarni Kaźmierz
1920 Mosina - WOLNY LOS


niedziela, 17 września, 16:30


Sokół Duszniki - Mawit Lwówek
Lech Oldboye - KS Gaj Wielki


środa 30 września, 16:30


LSS Gminy Grodzisk WLKP. - Promień Opalenica


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [342]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wronczyn
Promień Opalenica   LZS Wronczyn
2019-10-19, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień Opalenica - kadra 2013/2014
Ładowanie...

Kontakty