KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

29 urodziny obchodzi Błażej Drobnik

29 urodziny obchodzi Błażej Drobnik

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 488, wczoraj: 274
ogółem: 1 018 861

statystyki szczegółowe

Aktualności

Reprezentacja Polski U- 23 w Opalenicy

  • autor: Stalinstreet, 2010-08-31 10:26

Trener Stefan Majewski powołał zawodników reprezentacji U-23 na mecz towarzyski z Uzbekistanem , który odbędzie się w Opalenicy na stadionie OSiR w wtorek 31 sierpnia o godz.17:00.Bilety w cenie 2 zł i 5 zł.Serdecznie zapraszamy.

Trener Stefan Majewski powołał zawodników reprezentacji U-23 na mecz towarzyski z Uzbekistanem, który zostanie rozegrany 31 sierpnia o godz. 17:00 w Opalenicy oraz mecz towarzyski z Iranem, który odbędzie się 4 września o godz. 14:30 w Radomsku.

Powołania otrzymali następujący zawodnicy:

Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Piotr Polczak (Cracovia Kraków), Krzysztof Janus (Cracovia Kraków), Jakub Tosik (Polonia Warszawa), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Tomasz Mikołajczak (Polonia Bytom), Łukasz Hanzel (Zagłębie Lubin), Grzegorz Kuświk (PGE GKS Bełchatów), Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Dominik Kisiel (PGE GKS Bełchatów), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok), Michał Janota (Go Ahead Eagles), Stulin Alan (1.FC Kaiserslautern), Martin Zakrzewski (Borussia Dortmund), Jakub Kosecki (ŁKS Łódź).

 

źródło: pzpn.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [749]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Huragan MichorzewoPromień Opalenica
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 1920 Mosina
Stella Luboń 3:0 Obra Zbąszyń
LZS Wąsowo 0:7 Ogrol Sielinko
Las Puszczykowo 3:1 Orzeł Rostarzewo
Luboński KS 1:2 Pogrom Luboń
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
Wicher Strzyżewo 5:2 NAP Nowy Tomyśl

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Szturm Junikowo 2018
Ładowanie...

Kontakty