KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

Promień Opalenica - NKS Niepruszewo - 17:30

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

30

08-2019

piątek

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 570
ogółem: 1 210 258

statystyki szczegółowe

Aktualności

Reprezentacja Polski U- 23 w Opalenicy

  • autor: Stalinstreet, 2010-08-31 10:26

Trener Stefan Majewski powołał zawodników reprezentacji U-23 na mecz towarzyski z Uzbekistanem , który odbędzie się w Opalenicy na stadionie OSiR w wtorek 31 sierpnia o godz.17:00.Bilety w cenie 2 zł i 5 zł.Serdecznie zapraszamy.

Trener Stefan Majewski powołał zawodników reprezentacji U-23 na mecz towarzyski z Uzbekistanem, który zostanie rozegrany 31 sierpnia o godz. 17:00 w Opalenicy oraz mecz towarzyski z Iranem, który odbędzie się 4 września o godz. 14:30 w Radomsku.

Powołania otrzymali następujący zawodnicy:

Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Piotr Polczak (Cracovia Kraków), Krzysztof Janus (Cracovia Kraków), Jakub Tosik (Polonia Warszawa), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Tomasz Mikołajczak (Polonia Bytom), Łukasz Hanzel (Zagłębie Lubin), Grzegorz Kuświk (PGE GKS Bełchatów), Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Dominik Kisiel (PGE GKS Bełchatów), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok), Michał Janota (Go Ahead Eagles), Stulin Alan (1.FC Kaiserslautern), Martin Zakrzewski (Borussia Dortmund), Jakub Kosecki (ŁKS Łódź).

 

źródło: pzpn.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [773]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaNKS Niepruszewo
Promień Opalenica   NKS Niepruszewo
2019-08-25, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień- Pieczarka Wielichowo 6.10.2012
Ładowanie...

Kontakty