KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2019

czwartek

18

10-2019

piątek

19

10-2019

sobota

Promień Opalenica - LZS Wronczyn - 16:00

20

10-2019

niedziela

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 438, wczoraj: 410
ogółem: 1 238 734

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsze miejsce na hali !!!

  • autor: Stalinstreet, 2011-01-27 23:24

W sobotę 22 stycznia 2011 roku odbył się halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Klubowych Seniorów.Udział wzięły cztery drużyny: Promień Opalenica, Obra Zbąszyń,Warta Sieraków,Rakieta Głuponie.Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" oto wyniki meczów:

Promień Opalenica - Rakieta Głuponie 5:0

Warta Sieraków - Obra Zbąszyń 3:6

Promień Opalenica - Warta Sieraków 4:4

Rakieta Głuponie - Obra Zbąszyń 2:7

Warta Sieraków - Rakieta Głuponie 7:4

Promień Opalenica - Obra Zbąszyń 3:2

 

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce Promień Opalenica

II miejsce Obra Zbąszyń

III miejsce Warta Sieraków

IV Rakieta Głuponie

Gratulacje dla naszych zawodników i powodzenia na kolejnych turniejach.Następny turniej juz 30 stycznia 2011 roku na sali OSiR w Opalenicy o godzinie 13:00 Zapraszamy!!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [3167]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wronczyn
Promień Opalenica   LZS Wronczyn
2019-10-19, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień-Skra Otusz 2015
Ładowanie...

Kontakty