KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2019

czwartek

18

10-2019

piątek

19

10-2019

sobota

Promień Opalenica - LZS Wronczyn - 16:00

20

10-2019

niedziela

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 494, wczoraj: 410
ogółem: 1 238 790

statystyki szczegółowe

Aktualności

Złe wiadomośći

  • autor: Stalinstreet, 2011-01-31 17:16

W wczorajszym turnieju piłki nożnej,który został rozegrany na hali OSiR w Opalenicy zawodnicy Promienia Opalenica ukończyli na IV miejscu.Prezętujemy skład naszej drużyny i wyniki poszczególnych meczy na tych zawodach:

Skład Promienia Opalenica:

Jakub Koszuta, Przemysław Sledzikowski, Mikołaj Jarmużek, Mateusz Nowak, Błażej Kluczyk, Krzysztof Paryzek, Patryk Klaczyk, Łukasz Markowski, Łukasz Budziński, Marcin Nowak.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Promień Opalenica – Pogoń Lwówek 1 : 2
Warta Międzychód – Sokół Pniewy 1 : 8
Promień Opalenica – Warta Międzychód 4 : 3
Pogoń Lwówek – Sokół Pniewy 3 : 1
Warta Międzychód – Pogoń Lwówek 4 : 4
Promień Opalenica – Sokół Pniewy 0 : 2

 

Mecz o III miejsce
Promień Opalenica – Warta Międzychód 4 : 5
 
Mecz o I miejsce
Pogoń Lwówek – Sokół Pniewy 0 : 0, k 0 : 2
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Sokół Pniewy,
II miejsce Pogoń Lwówek,
III miejsce Warta Międzychód,
IV miejsce Promień Opalenica,
 
Zapraszamy do galerii gdzie znajdują się zdjęcia z turnieju oraz do nowego działu SPARINGI gdzie podany jest plan meczów kontrolnych oraz Pucharu Polski !!!

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [3803]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wronczyn
Promień Opalenica   LZS Wronczyn
2019-10-19, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

LSSG Grodzisk - Promień 2015
Ładowanie...

Kontakty