KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

42 urodziny obchodzi Hubert Kolasiński

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 142
ogółem: 1 020 271

statystyki szczegółowe

Aktualności

Złe wiadomośći

  • autor: Stalinstreet, 2011-01-31 17:16

W wczorajszym turnieju piłki nożnej,który został rozegrany na hali OSiR w Opalenicy zawodnicy Promienia Opalenica ukończyli na IV miejscu.Prezętujemy skład naszej drużyny i wyniki poszczególnych meczy na tych zawodach:

Skład Promienia Opalenica:

Jakub Koszuta, Przemysław Sledzikowski, Mikołaj Jarmużek, Mateusz Nowak, Błażej Kluczyk, Krzysztof Paryzek, Patryk Klaczyk, Łukasz Markowski, Łukasz Budziński, Marcin Nowak.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Promień Opalenica – Pogoń Lwówek 1 : 2
Warta Międzychód – Sokół Pniewy 1 : 8
Promień Opalenica – Warta Międzychód 4 : 3
Pogoń Lwówek – Sokół Pniewy 3 : 1
Warta Międzychód – Pogoń Lwówek 4 : 4
Promień Opalenica – Sokół Pniewy 0 : 2

 

Mecz o III miejsce
Promień Opalenica – Warta Międzychód 4 : 5
 
Mecz o I miejsce
Pogoń Lwówek – Sokół Pniewy 0 : 0, k 0 : 2
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Sokół Pniewy,
II miejsce Pogoń Lwówek,
III miejsce Warta Międzychód,
IV miejsce Promień Opalenica,
 
Zapraszamy do galerii gdzie znajdują się zdjęcia z turnieju oraz do nowego działu SPARINGI gdzie podany jest plan meczów kontrolnych oraz Pucharu Polski !!!

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [3764]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Huragan MichorzewoPromień Opalenica
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 1920 Mosina
Stella Luboń 3:0 Obra Zbąszyń
LZS Wąsowo 0:7 Ogrol Sielinko
Las Puszczykowo 3:1 Orzeł Rostarzewo
Luboński KS 1:2 Pogrom Luboń
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
Wicher Strzyżewo 5:2 NAP Nowy Tomyśl

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień - NKS Niepruszewo 2017
Ładowanie...

Kontakty