statystyki szczegółowe

Aktualności

Bez punktów w Przyprotyni

• autor: Stalinstreet, 2011-05-16 18:04

Wczoraj Promień podejmował na wyjeździe Płomień Przyprostynie.Wszystko zapowiadało się dobrze prowadzenie po bramce M.Witajewskiego już w 4 min meczu  a później po drugim trafieniu w 19 min i do przerwy prowadziliśmy 0:2.Niestety w drugiej połowie Płomień pokazał że jest ambitną drużyną i w 47 min zdobyli pierwsza bramkę.Od tego czasu to właśnie gospodarze kierowali gra.Doprowadzając do remisu na 2:2 w 85 min i dobijając gości z Opalenicy w 88 min ustalając wynik końcowy na 3:2.Jest to pierwsza zwycięstwo Płomienia u siebie z drużyna z Opalenicy,poprzednio raz przegrali 1:0 i raz zremisowali 0:0.