KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2019

czwartek

18

10-2019

piątek

19

10-2019

sobota

Promień Opalenica - LZS Wronczyn - 16:00

20

10-2019

niedziela

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 477, wczoraj: 410
ogółem: 1 238 773

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Jastrząb Rudniki
3:2
(2:0)
herb Promień Opalenica
Jastrząb Rudniki   Promień Opalenica

2019-08-11, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Promień Opalenica Informacje o kadrze Promień Opalenica

1. Jakub Koszuta ??ta kartka   
2. Adrian Matuszak  zmiana 64" Jakub Dziurla   
3. Dominik Budziński   
4. Adrian Jankowiak ??ta kartka   
5. Patryk Klaczyk bramka   
6. Hubert Kolasiński  zmiana 34" Konrad Bachorz czerwona kartka   
7. Bartosz Komsta   
8. Marcin Krzyżanek   
9. Krzysztof Paryzek bramka   
10. Bartosz Remplewicz   
11. Daniel Szczęsny   

herb Promień Opalenica Zawodnicy rezerwowi Promień Opalenica

1. Błażej Drobnik   
2. Emil Kotlarski   
3. Jakub Kowalec   
4. Paweł Staśkowiak   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wronczyn
Promień Opalenica   LZS Wronczyn
2019-10-19, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

XVI Halowy Turniej Piłkarski im. Andrzeja Mroczoszka 2018
Ładowanie...

Kontakty