KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

Trening 18.45

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

Promień Opalenica - LZS Wąsowo - 15:30

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Logowanie

Najnowsza galeria

Rostarzewo 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 90, wczoraj: 344
ogółem: 1 009 503

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Błażej Konieczny

kadraPozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1999-04-14


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Promień Opalenica - Inter Zdrój L 15' 0 - - - -
Huragan Michorzewo - Promień Opalenica L 3' 0 - - - -
Promień Opalenica - Canarinhos Skórzewo P 57' zmiana 0 b - - -
Szturm Junikowo - Promień Opalenica L 8' 0 - - - -
Promień Opalenica - LSSG Grodzisk Wielkopolski L 21' 0 - - - -
LZS Wronczyn - Promień Opalenica P 62' zmiana 0 - - - -
Promień Opalenica - Las Puszczykowo L 15' 0 - - - -
Orzeł Granowo - Promień Opalenica L 11' 0 - - - -
Promień Opalenica - Spójnia Strykowo P 59' zmiana 0 - - - -
NAP Nowy Tomyśl - Promień Opalenica L 57' zmiana 0 - - - -
LZS Wąsowo - Promień Opalenica L 76' zmiana 0 - - - -
Promień Opalenica - Canarinhos Skórzewo L 52' zmiana 0 - - - -
1920 Mosina - Promień Opalenica L 52' zmiana 0 - - - -
Promień Opalenica - Polonia Poznań T/S 45' zmiana 0 - - - -
Promień Opalenica - Pogoń Lwówek T/S 45' 0 - - - -
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Promień Opalenica L 10' 0 - - - -
Las Puszczykowo - Promień Opalenica L 7' 0 - - - -
Promień Opalenica - NAP Nowy Tomyśl L 17' 0 - - - -
Promień Opalenica - Orzeł Granowo L 1' 0 - - - -
LZS Wronczyn - Promień Opalenica L 90' 0 - - - -
Podsumowanie 703' 0 1 0 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaLZS Wąsowo
Promień Opalenica   LZS Wąsowo
2018-10-20, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Stella LubońPromień Opalenica
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
2018-10-13, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Ogrol Sielinko 1:3 1920 Mosina
Obra Zbąszyń 0:0 Orzeł Rostarzewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:0 Pogrom Luboń
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
LZS Wąsowo 2:3 NAP Nowy Tomyśl
Las Puszczykowo 1:2 Wicher Strzyżewo
Luboński KS 1:0 Huragan Michorzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
1920 Mosina - Huragan Michorzewo
Wicher Strzyżewo - Luboński KS
NAP Nowy Tomyśl - Las Puszczykowo
Promień Opalenica - LZS Wąsowo
Pogrom Luboń - Stella Luboń
Orzeł Rostarzewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Ogrol Sielinko - Obra Zbąszyń

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień- Ogrol 16.06.2013
Ładowanie...

Kontakty