KS Promień Opalenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

18

08-2019

niedziela

19

08-2019

pon.

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

Logowanie

Najnowsza galeria

Kadra 2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 1068
ogółem: 1 205 022

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Hubert Kolasiński

kadraPozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1976-11-22
Numer na koszulce: 6

Dziekan



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Promień Opalenica - Wicher Strzyżewo L 5' 0 - - - -
NAP Nowy Tomyśl - Promień Opalenica L 13' 0 - - - -
Promień Opalenica - Pogrom Luboń L 10' 0 - - - -
Promień Opalenica - 1920 Mosina L 13' 0 - - - -
NAP Nowy Tomyśl - Promień Opalenica P 90' 0 b - - -
Orzeł Rostarzewo - Promień Opalenica L 5' 0 - - - -
Promień Opalenica - Ogrol Sielinko L 15' 0 - - - -
Promień Opalenica - Orkan Konarzewo P 25' zmiana 0 - - - -
Promień Opalenica - Orzeł Granowo P 76' 0 - - - -
Stella Luboń - Promień Opalenica L 51' zmiana 0 - - - -
Korona Bukowiec - Promień Opalenica P 53' zmiana 0 Kapitan drużyny - - - -
Promień Opalenica - Luboński KS L 44' zmiana 0 - - - -
Promień Opalenica - NAP Nowy Tomyśl L 35' 0 - - - -
1920 Mosina - Promień Opalenica L 10' 0 - - - -
Pogrom Luboń - Promień Opalenica L 14' 0 - - - -
Promień Opalenica - Obra Zbąszyń L 63' zmiana 0 Kapitan drużyny - - - -
Promień Opalenica - Stella Luboń L 23' 0 - - - -
Promień Opalenica - Las Puszczykowo L 19' 0 - - - -
Luboński KS - Promień Opalenica L 0' 0 - - - -
Podsumowanie 564' 2 1 0 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

Promień OpalenicaNKS Niepruszewo
Promień Opalenica   NKS Niepruszewo
2019-08-25, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jastrząb RudnikiPromień Opalenica
Jastrząb Rudniki 3:2 Promień Opalenica
2019-08-11, 13:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Promień Opalenica Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz 2:1 Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sokół Duszniki
LZS Wronczyn NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo 0:2 Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Promień Opalenica

Najnowszy film

TS 05- Promien 14.04.2013

Losowa galeria

Promień- TS 05 Nowy Tomyśl
Ładowanie...

Kontakty